Magazín ze světa financí

Aktuální informace ze světa peněz

Vybrat půjčku nemusí být jednoduché. Je mnoho věcí, na které je třeba dát si pozor, které je třeba projít a u kterých je nutná určitá dávka obezřetnosti. Jelikož se úvěr nehledá každý den, nemusí každý přesně vědět, na co hledět a hlavně na co si dát pozor. Náš článek bude dobrým vodítkem pro každého, kdo při výběru půjčky nechce naletět a chce vybrat tu nejlepší a nejvýhodnější.

Přejít na článek

U každé půjčky se žadatel setká se dvěma sazbami. Jsou v procentech a mají společné to, že ovlivňují celkovou výhodnost půjčky. Jedná se o sazby označené jako úrok a RPSN. Nejsou stejné, ale na to, kolik žadatel na půjčce přeplatí, mají velký vliv. Právě podle nich je možné zjistit, nakolik bude půjčka výhodná. Podívejte se s námi na jejich hlavní charakteristiku.

Přejít na článek

Nákupům na splátky se čím dál více daří získávat oblibu široké veřejnosti. Je tomu tak zejména proto, že si většina z nás kvůli nižším příjmům a vysokým životním nákladům nemůže dovolit utratit mnoho peněz najednou a zároveň nás nebaví zdlouhavým šetřením každý nákup oddalovat. V průběhu šetření se totiž může klidně stát, že si danou koupi rozmyslíte a nebo (to se bohužel taky stává) utratíte našetřené peníze na něco úplně jiného.

Přejít na článek

Výše půjčky

10 000 Kč - 800 000 Kč

Doba splatnosti

6 - 84 měsíců

Zpracování

ihned

Katalog půjček

Srovnejte si půjčky podle sebe a vyberte si tu pravou.

Srovnat půjčky