Online pojištění

Srovnejte si nejlevnější pojištění online

Nezávazné srovnání pojištění, za 5 minut můžete ušetřit až 70%

Díky srovnání pojištění přes internet můžete ušetřit nemalou sumu. Ne každá pojišťovna nabízí ty nejvýhodnější podmínky a nízké ceny. Porovnejte si ceny pojištění z pohodlí domova díky nezávazné online kalkulačce a během 5 minut se dozvíte, kolik můžete ušetřit. Srovnat si můžete povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění a pojištění domácnosti.

Allianz pojišťovna AXA pojištovna ČPP pojištovna ČSOB pojištovna Direct pojištovna Generali pojištovna Hasičská pojišťovna Kooperativa pojištovna Slavia pojištovna Uniqa pojištovna Wustenrot pojištovna

Povinné ručení

Kalkulačka povinného ručení
 • Online kalkulačka ručení
 • Jednoduše, rychle do 2 minut
 • Možná úspora až 70%
 • Zelená karta ihned na email

Porovnat nabídky

Havarijní pojištění

Kalkulačka havarijního pojištění
 • Nabídky všech pojišťoven
 • Jednoduše, rychle do 2 minut
 • Úspora až 75% z běžné ceny
 • Kompletní vyřízení online

Porovnat nabídky

Cestovní pojištění

Kalkulačka cestovního pojištění
 • Srovnání nabídek do 2 minut
 • Online srovnání a sjednání
 • Možná úspora až 50%
 • Lze sjednat i v den odjezdu

Porovnat nabídky

Pojištění domácnosti

Kalkulačka pojištění domácnosti a nemovitosti
 • Pojištění domácnosti
 • Pojištění nemovitosti
 • Možná úspora až 40% ročně
 • Široká nabídka možností

Porovnat nabídky

Srovnání pojištění online

Základní informace o pojištění

Během života se může stát celá řada věcí, které mohou být i negativního rázu. Mohou být spojeny se škodou, která vznikne na majetku, stejně jako může vzniknout také na zdraví. Aby došlo k tomu, že budou daná rizika pokrytá, je na místě využít pojištění. To sice nedokáže zabránit tomu, že ke konkrétní události nedojde. Umí ale minimalizovat negativní dopad, který je spojený s finančním výdajem. O proplacení případných škod se totiž postará právě pojišťovna. Náš reklamní přehled pojištění je ideálním výchozím bodem pro každého, kdo hledá kvalitní ochranu pro řadu různých situací.

Nezbytnost pro motoristy

Kdo jezdí pravidelně vozem, ten by měl na pojištění myslet. Pro motoristy jde doslova o nezbytnost. Hlavně pokud jde o pojistku, kterou je povinné ručení, kterou dnes musí mít každý majitel vozu ze zákona sjednanou. Nabízí je řada komerčních pojišťoven a náš reklamní přehled je ideálním vodítkem pro toho, kdo hledá pojištění online, které mu bude vyhovovat s ohledem na cenu, tak samozřejmě i parametry. Jelikož se jedná o pojištění povinné, je na místě projít všechny možnosti a vybrat takovou, která bude plně odpovídat veškerým požadavkům a také veškerým parametrům.

Kromě pojistky, která je zákonem stanovená, umí náš reklamní přehled přinášet motoristům i informace o další pojistce, kterou je havarijní pojištění. To je sice dobrovolné, ale je třeba říci, že je velmi doporučováno. A to z důvodu, že pokrývá škody na vlastním voze. A to způsobené nehodou, přírodním živlem, stejně jako například i způsobené vandalem nebo zlodějem. Tento typ pojistky se může vztahovat také na krádež vozu, která dnes také nemusí být nic výjimečného. Je tak dobré se v případě potřeby mít kam obrátit.

Ideální i pro cestovatele

Možnosti cestování jsou stále větší. S tím však mohou souviset také větší rizika, na která je dobré dát si pozor. Ty může eliminovat cestovní pojištění. To se hodí každému, kdo má v plánu vyrazit za hranice. Náš reklamní katalog přináší kalkulačku a výpis pojišťoven, které tuto pojistku také nabízí. Je k dispozici v řadě charakteristik, a to jak s ohledem na rozsah pojistného krytí, tak s ohledem na cenu, kdy vám náš přehled může pomoci najít takovou, která bude stoprocentně nejlevnější. Není nic výjimečného, že ty nejlevnější mohou vyjít i na jednotky korun.

Tato pojistka může cestovatele chránit při celé řadě situací. Může zajistit proplacení lékařské péče, stejně jako může být spojena také s tím, že proplatí případnou ztrátu, ale i krádež zavazadel. Také myslí na takzvanou odpovědnost, kdy jsou proplaceny škody, které jsou způsobeny jak na majetku, tak i na zdraví. I to se může v zahraničí hodit. Stát se může mnoho věcí a je dobré mít jistotu v tom, že pojišťovna v případě nutnosti pomůže.

Pro toho, kdo chce chránit svůj majetek

Pojistná ochrana by měla souviset i s majetkem. I zde platí, že by měla být co možná nejvýhodnější a měla by nabídnout odpovídající rozsah. I tady náš reklamní srovnávač může pomoci. A to samozřejmě tomu, kdo hledá pojištění nemovitosti. Pojistný produkt, který se hodí mít sjednaný, ať už bydlíte v domě, nebo bydlíte v bytě. Vztahuje se na celou řadu rizik, která mohou nastat a která jsou spojena s poškozením vašich věcí, i samotných součástí vaší nemovitosti.

Komerčních pojišťoven je na současném trhu celá řada a vyznat se v nich nemusí být vždy jednoduché. Náš reklamní katalog je tu nejenom od toho, aby vám jednotlivé možnosti ukázal, ale aby bylo možné podívat se i na bližší charakteristiku jednotlivých pojistných produktů. Ty se mohou lišit jak rozsahem, tak i výší pojistných částek, tak i řadou připojištění, nebo cenou. To jsou informace, které pravidelně mapujeme a předkládáme vám je k porovnání.