Informace o řazení produktových nabídek

Informace spotřebiteli

V případě řazení produktových nabídek dochází k zobrazování v pořadí podle ceny (typicky od nejlevnější nabídky), nebo podle našeho doporučení (doporučené řazení). V rámci doporučeného řazení zohledňujeme celou řadu parametrů, které neustále sledujeme napříč trhem. Příkladem jsou úrokové sazby, parametry klíčové pro schválení úvěru apod.

Jednotlivým parametrům přiřazujeme významnost. O pořadí nabídek tedy rozhoduje námi udělená významnost. Tu se snažíme nastavit takovým způsobem, aby pokud možno co nejvíce reflektovala požadavky zájemců na trhu. V okamžiku zobrazení seřazených nabídek totiž nemáme od zájemce všechny potřebné informace, abychom více personalizovali zobrazení nabídek.

V rámci doporučeného řazení nabídek není využita placená reklama ani jinak zvýhodněné pořadí nabídek.

Jednotliví bankovní a nebankovní poskytovatelé spotřebitelských úvěrů, které zobrazujeme (dále jen „skuteční dodavatelé“) jsou jako třetí osoby i skutečnými dodavateli takových služeb. Za plnění smluvních povinností mezi Vámi a skutečnými dodavateli jsou v plném rozsahu odpovědni právě skuteční dodavatelé. My však v plném rozsahu odpovídáme za zobrazení nabídek v souladu s platnou legislativou.

S doporučeným řazením v rámci webové prezentace nám pomáhá automatizované rozhodování a toto doporučené řazení je pouze informativním a představuje první náhled na dostupné možnosti.

Parametry určující doporučené řazení pečlivě aktualizujeme, aby vždy pokud možno nabízelo co nejlepší poměr ceny a kvality konkrétního produktu. V každém případě ale máte možnost zvolit produkt, který Vám nejvíce vyhovuje a našeho zobrazeného doporučení se nemusíte držet.