Zonky půjčka

 • Půjčka od lidí s výší půjčky až 1 200 000 Kč

 • Výhodný úrok i nižší než v bance

 • Opravdu bleskurychlé posouzení žádosti

 • Předčasné splacení půjčky zcela zdarma

Výše půjčky

20 000 - 1 200 000 Kč

Doba splatnosti

12 - 84 měsíců

RPSN od:

5,56 %

Hodnocení

100%

Základní informace

Typ půjčky nebankovní půjčka
Výše půjčky 20 000 - 1 200 000 Kč
Půjčka novým klientům bez omezení
Doba splatnosti 12 - 84 měsíců
Úrok od: 4,99 % p.a.
RPSN od: 5,56 %
Zpracování žádosti ihned
Poplatek za poskytnutí 2% z půjčené částky
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka pro nezaměstnané ne
Půjčka pro ženy na mateřské ano
Půjčka v hotovosti: ne
Předčasné splacení: ano
Půjčka bez ručitele ano
Záznam trestů ano

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit


Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s pevnou úrokovou sazbou 6,99 % ročně, se splatností 60 měsíců, splátkou 3 030 Kč, poslední splátkou 2 968,38 Kč, jednorázovým 2% poplatkem z výše půjčky (zde 3 000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 8,11 %. Celou výši půjčky vyplatíme na účet klienta. Celkem klient zaplatí 181 738,38 Kč.

*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky.

Tabulka splátek (kalkulačka)

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Poplatek Celkem
20 000 Kč 12 měsíců 7,85 % 857 Kč 20 857 Kč
50 000 Kč 18 měsíců 6,69 % 2 650 Kč 52 650 Kč
100 000 Kč 36 měsíců 5,45 % 8 389 Kč 108 389 Kč
200 000 Kč 60 měsíců 4,92 % 25 196 Kč 225 196 Kč
300 000 Kč 84 měsíců 4,69 % 51 584 Kč 351 584 Kč
400 000 Kč 84 měsíců 4,69 % 67 649 Kč 467 649 Kč
500 000 Kč 84 měsíců 4,69 % 84 564 Kč 584 564 Kč
600 000 Kč 84 měsíců 4,69 % 101 479 Kč 701 479 Kč
750 000 Kč 84 měsíců 4,69 % 126 852 Kč 876 852 Kč

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit

Popis půjčky

Segment půjček se neustále vyvíjí a dnes už to nejsou jenom banky a klasické nebankovní společnosti, které se doslova perou o klienty. Trh je obohacen o další segment, který je označován jako P2P půjčky (tedy půjčky od soukromých osob). A právě do této kategorie jasně patří také Zonky půjčka. Ta je provozována ryze tuzemskou společností Zonky s.r.o., která ač se může zdát jako menší firma, je tomu pravým opakem. To proto, že společnost je členem obrovské finanční skupiny PPF, což znamená, že má za sebou skutečně velké finanční zázemí. Samozřejmostí je také to, že společnost má potřebnou finanční licenci od ČNB, která na ní pochopitelně dohlíží. To jsou další jistoty, které jsou s touto společností spojeny.

Zonky půjčka láká především na nízké úrokové sazby

Hlavním lákadlem, které Zonky půjčka přináší, je rozhodně snaha nabídnout nejnižší úrokové sazby na trhu. Nižší, než mají nejenom nebankovní společnosti, ale i nižší, než mají samotné banky. Když se podíváme na nejnižší úrok, tak začíná na hodnotě pouhých 4,99 procenta. Ten je samozřejmě určený těm klientům, kteří mají nejlepší možnou bonitu. Nelze zapomínat na to, že kdo je vyhodnocen jako horší klient, ten může dosáhnout na úrok vyšší. Ten postupně stoupá, podle jednotlivých dílčích ratingů. Zde je nutné říci, že nejvyšší úrokovou sazbou je hodnota 19,99 procent, což už rozhodně není ideální, ale pro řadu klientů je přece jenom přijatelnější získat tento úrok, než být bez půjčky. K tomu všemu je nutné počítat i s jednorázovým poplatkem 2 procenta.

Peníze nejenom pro občany České republiky

Zonky půjčka je zajímavá také v tom, že peníze dokáže nabídnout nejenom občanům České republiky, jako je tomu u jiných poskytovatelů peněz. Unikátem je, že žadatel může být i ze členské země EU, popřípadě může být také občanem Ukrajiny. Dodržet je ale nutné další dvě podmínky. Ta první se týká věku, který musí být minimálně 18 let. Dále je třeba dodržet ještě další podmínku, kterou je to, že žadatel musí vlastnit bankovní účet u jakékoliv banky v České republice.

Dále samozřejmě nelze zapomínat také na podmínky spojené s bonitou každého konkrétního žadatele. Zde Zonky vyžaduje nejenom doložení konkrétního příjmu, ale nahlíží také do registrů. Pokud je vše v pořádku, může být žádost schválena a následně jsou konkrétnímu žadateli vyplaceny i peníze. Částky, o které lze žádat, jsou velmi rozmanité. Jedná se o takzvané neúčelové půjčky s možností využití peněz na cokoliv. Nejnižší sumou, o kterou se dá požádat je částka 20 000 Kč. Sumou nejvyšší je následně částka 750 000 Kč. Vybranou sumu lze kombinovat se zvoleným termínem splatnosti. Nejkratší dobou je splácení po 6 měsíců. Tou nejdelší splatnost v délce 7 let.

Jednoduchost a rychlost vyřízení láká

Opomíjet by se neměl také fakt, že Zonky půjčka staví i na inovativním procesu vyřízení. Za ideálních podmínek není nutné kamkoliv chodit, jelikož vše se dá vyřídit online. Prostřednictvím internetu je podána samotná žádost, stejně jako dojde také k tomu, že jsou nahrány i jednotlivé doklady a také dokumenty. Vše bez zbytečné administrativy a osobních schůzek. To se pozitivně podepisuje také na rychlosti vyřízení. Za ideálních podmínek mohou být peníze zaslány už za pouhých 5 minut. I když jde o segment P2P půjček, přichází Zonky s inovativním přístupem. Peníze zasílá klientům ihned po schválení samotná společnost. Teprve poté se půjčka objeví na takzvaném tržišti, kde mají možnost jednotlivé investoři vložit do žádosti své peníze. Klient se tak nemusí bát situace, kdy se dostatečný počet investorů nenajde. Své požadované finance získá i tak. Tím je riziko, že by nedostal peníze i přes schválenou žádost v podstatě nulové.

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit

Zkušenosti a recenze

Napište své zkušenosti se Zonky půjčkou a zapojte se do diskuze. Vaše recenze tak pomůže ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Zonky půjčka diskuze, zkušenosti a recenze

Vzali jste si Zonky půjčku a chcete se s ostatními návštěvníky podělit o své zkušenosti? Nebo vás Zonky půjčka zaujala, uvažujete o jejím pořízení a chtěli byste se na něco zeptat? Neváhejte a zapojte se do online dizkuze a sepište svou recenzi.

 • Bojíte se, že je Zonky půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti a recenze Zonky půjčky s ostatními návštěvníky
 • Recenze Zonky půjčky budou přezkoumány administrátory kvůli posouzení pravdivosti
 • Váháte, nevíte a máte otázku? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně a neurážejte ostatní

Je Zonky půjčka podvod?

Zonky půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v inzertním katalogu půjček a pojištění Bahal.cz není uvedena žádná podvodná nabídka. Všechny společnosti splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Časté dotazy

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

Pro získání půjčky musí splňovat zájemce následující požadavky: věk od 18, občanství ČR, stálý měsíční příjem a žadatel také musí mít platný bankovní účet.

Na co mohu půjčku využít?

Jedná se o bezúčelovou půjčku bez zástavy, peníze tak můžete použít úplně na cokoliv. Půjčka je ideální na vybavení či rekonstrukci domácnosti nebo třeba na nákup auta.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Vyplnění žádosti trvá maximálně 10 minut. Poté Vás Zonky kontaktuje s nabídkou a je na Vás, jak se rozhodnete.

Jsem v registru dlužníků, je to problém?

Záznam v registrech má každý, kdo si někdy vzal půjčku. Důležité je, abyste neměli v registrech záznamy negativní. To znamená, že pokud splácíte své půjčky a jiné finanční produkty řádně a včas, je to naopak velké plus. Tuto pozitivní informaci Zonky promítne i do počítání vaší finální nabídky. Jinými slovy se dá z registrů vyčíst to, jakou máte platební morálku. A to je to, co Zonky zajímá.

Co když půjčku nestihnu splatit v řádném termínu?

Splátku půjčky si můžete kdykoliv odložit. Jediné, co je třeba udělat, je za tento úkon zaplatit poplatek.

Mohu si půjčit, když jsem v exekuci?

Lidem s aktuálními exekucemi Zonky půjčit nedokáže. Na půjčky se skládají další obyčejní lidé a Zonky musí jejich peníze chránit.

Kontakt

Zonky s.r.o.
Štefánikova, 43a budova D
Praha 5
150 00

Telefon: +420 800 449 999
E-mail: info@zonky.cz

Sídlo společnosti

Výhody a nevýhody

 • velmi rychlé vyřízení žádosti

 • prověřená a férová půjčka ,kterou znáte z TV

 • úrok může být i nižší či srovnatelný s bankou

 • půjčku můžete kdykoliv zdarma splatit

 • kdykoliv můžete zaplatit více splátek najednou

 • poplatek ve výši 2% z půjčené částky

Náš komentář

Zonky půjčka je férová půjčka na kterou se skládají ostatní lidé. Nabízí výhodný úrok, předčasné splacení půjčky zdarma nebo možnost zaplatit více splátek najednou. To jsou výhody, které jiní nenabízí nebo se za ně připlácí. Zonky půjčka je také vhodná na refinacování a konsolidaci stávajích úvěrů.

100%

Podmínky půjčky

 • Věk min. 18 let
 • Stálý měsíční příjem
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Schopnost řádně splácet

Řazení v kategoriích