Super půjčka

 • Blesková online půjčka do výše až 10 000 Kč

 • Rychlé zpracování žádosti o půjčku

 • Žádné skryté poplatky a nepřehledné smlouvy

 • Bez zbytečného papírování - vyřízení přes internet

Výše půjčky

1 000 - 10 000 Kč

Doba splatnosti

1 - 30 dní

Zpracování

ihned

Hodnocení

100%

Základní informace

Typ půjčky nebankovní půjčka
Výše půjčky 1 000 - 10 000 Kč
Půjčka novým klientům až 10 000 Kč
Doba splatnosti 1 - 30 dní
Zpracování žádosti ihned
Poplatek za poskytnutí zdarma
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka pro nezaměstnané ne
Půjčka pro ženy na mateřské ano
Půjčka bez ručitele ano
Záznam trestů ano

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit


Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Půjčka 7 000 Kč na 30 dní: Roční úroková sazba 279,83%, RPSN 1141,2%, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1610 Kč.

*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky.

Popis půjčky

Už název, který zní Super půjčka má odkazovat k tomu, že tento úvěrový produkt má být v něčem unikátní. Jedná se o půjčku, kterou řadíme do nebankovního segmentu. Poskytovatelem je nebankovní společnost, která je samozřejmě držitelem potřebné licence. To pro vás jako žadatele znamená samozřejmé jistoty. Opomíjet nelze také na to, že spadá do segmentu takzvaných mikropůjček neboli půjček před výplatou. Ty se hodí hlavně na řešení nenadálých finančních situací.

Super půjčka se nijak nevymyká standardu mikropůjček

Pokud jsou mikropůjčky něčím typické, tak hlavně tím, že nabízejí menší sumy a jsou spojeny s jednorázovou splatností. Tomu se Super půjčka nijak nevymyká a spadá do stejné kategorie. Zajímavé je rozpětí samotných částek. O peníze si může žádat i ten, kdo potřebuje doslova jenom pár set korun. A to z důvodu, že nejnižší sumou, o kterou lze žádat, je částka ve výši 500 Kč. Z té se lze samozřejmě dostat i výše, a to na hodnotu přesahující deset tisíc. Konkrétní maximální sumou je částka 10 000 korun českých.

Žadatelé si mohou zvolit nejenom konkrétní sumu, ale mají možnost zvolit si také konkrétní délku splatnosti. Ta začíná už na lhůtě 1 den, která asi nebude pro mnoho lidí zajímavá, jelikož je zde nutnost vrátit peníze hned druhý den. Většina žadatelů proto volí splatnost nejdelší, která je měsíční. Tedy 30 dní. Kdo by měl eventuelně problém s jejím dodržením, má zde možnost požádat si o prodloužení a získání dalšího měsíce. Toto je však zpoplatněno.

Kladů je více než dost

Důvodem popularity tohoto druhu půjčky jsou také četné klady. Super půjčka zaujme například svou celkovou transparentností pokud jde o to, kolik žadatel zaplatí navíc a jaká bude výše jednorázové splátky, v konkrétní termín. Také nelze zapomínat na výhodu v tom, že s půjčkou nejsou spojeny žádné skryté poplatky, například za sjednání, nebo snad za poskytnutí peněz. Účtován navíc je pouze úrok, u kterého je jasně vidět, kolik konkrétně činí. Jeho výše se může různě měnit se zvolenou kombinací částky a splatností.

Výhodou je i fakt, že se jedná o půjčku neúčelovou. Tedy na cokoliv. Poskytovateli nezáleží na tom, za co budou peníze utraceny. Ti lidé nejčastěji dávají za věci, které souvisí s finanční situací. Řeší s nimi například nečekané výdaje, nebo i to, že v daném období nevyšli se svou výplatou. Pozitivem je také jednoduchost žádosti, kterou je možné uskutečnit kdykoliv a odkudkoliv. Žádosti jsou přijímány online, a to 24 hodin denně. Požádat si lze hned ve chvíli, kdy zjistíte, že máte určité finanční komplikace.

Jaké jsou podmínky získání půjčky?

Jelikož se jedná o takzvanou mikropůjčku, tak je možné spoléhat na určitou benevolenci spojenou se získáním finančních prostředků. Zároveň ale nelze říci, že by peníze byly dostupné každému. Jednou z hlavních podmínek pro získání je nutnost stálého měsíčního příjmu. Dále je podmínkou také schopnost řádně splácet. Jde tedy o hlavní věci, podle kterých se určuje bonita konkrétního žadatele. Pokud jsou splněny, je velká šance na pozitivní schválení.

Dále nelze opomenout to, že půjčka je vhodná výhradně jenom pro žadatele, kteří jsou plnoletí. Limit je zde 18 let. Kdo této hranice dosáhne, ten si o peníze může zažádat. Dále je třeba myslet na poslední podmínku, kterou je trvalý pobyt na území České republiky. Roli tedy nehraje občanství, ale právě místo pobytu. To znamená, že o peníze si mohou zažádat nejenom Češi, ale mohou si o ně zažádat také cizinci. Nikoliv všichni, ale právě a jenom ti, kterým bylo povolení k trvalému pobytu uděleno. To potvrzuje, že na našem území žijí a pracují dlouhodobě.

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti se Super půjčkou a zapojte se do diskuze. Vaše recenze tak pomůže ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Super půjčka diskuze, zkušenosti a recenze

Vzali jste si Zonky půjčku a chcete se s ostatními návštěvníky podělit o své zkušenosti? Nebo vás Super půjčka zaujala, uvažujete o jejím pořízení a chtěli byste se na něco zeptat? Neváhejte a zapojte se do online dizkuze a sepište svou recenzi.

 • Bojíte se, že je Super půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti a recenze Super půjčky s ostatními návštěvníky
 • Recenze Super půjčky budou přezkoumány administrátory kvůli posouzení pravdivosti
 • Váháte, nevíte a máte otázku? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně a neurážejte ostatní

Je Super půjčka podvod?

Super půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v inzertním katalogu půjček a pojištění Bahal.cz není uvedena žádná podvodná nabídka. Všechny společnosti splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Časté dotazy

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

Pro získání půjčky musí splňovat zájemce následující požadavky: věk od 18 do 65 let, občanství ČR, stálý měsíční příjem a žadatel také musí mít platný bankovní účet.

Na co mohu půjčku využít?

Jedná se o bezúčelovou půjčku, peníze tak můžete použít úplně na cokoliv. Třeba na zaplacení nutných každoměsíčních výdajů nebo na nákup věcí do domácnosti.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Zpracování žádosti probíhá okamžitě. Bude-li vám půjčka schválená, výplata bude hned provedená na váš bankovní účet. Jak rychle budou peníze připsány na účet, záleží už na vaší bance.

Jsem v registru dlužníků, je to problém?

Hlavní podmínkou pro získání Super půjčky je pravidelný příjem. Pokud jste dostatečně bonitní, nemusí zápis v registrech dlužníků znamenat, že vám bude půjčka zamítnuta. Důležité je nemít v době žádosti o půjčku jiné dluhy po splatnosti.

Co když půjčku nestihnu splatit v řádném termínu?

Splátku půjčky si můžete kdykoliv odložit. Jediné, co je třeba udělat, je za tento úkon zaplatit poplatek.

Kontakt

Bezvafinance s.r.o.
Revoluční 724/7
Staré Město, 110 00 Praha 1
IČ: 241 86 104

Telefon: +420 800 115 555
Email: info@bezvafinance.cz

Sídlo společnosti

Výhody a nevýhody

 • velmi rychlé vyřízení žádosti 24 hodin denně

 • bezpečná a prověřená půjčka

 • půjčka, kterou snadno splatíte

 • neplatí se žádné skryté poplatky za sjednání a poskytnutí

 • hodí se na nečekané výdaje

 • půjčka bez zbytečných průtahů a složitých procesů

Náš komentář

Super půjčka nabízí flexibilní možnosti při sjednání půjčky. Vyniká především svou rychlostí a vyřízením půjčky přes internet. Jedná se o 100% bezpečný a transparentní produkt, který lze využít například na nečekané výdaje.

100%

Podmínky půjčky

 • Věk min. 18 let
 • Stálý měsíční příjem
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Schopnost řádně splácet

Řazení v kategoriích