Hyper půjčka

 • Komfortní rozsah nabízené půjčky do 250 000 Kč

 • Rychlé vyřízení žádosti o půjčku

 • Pohodlné sjednání online z pohodlí domova

 • Dostupná půjčka bez zbytečného papírování

Výše půjčky

10 000 - 250 000 Kč

Doba splatnosti

12 - 84 měsíců

Zpracování

ihned

Hodnocení

90%

Základní informace

Typ půjčky nebankovní půjčka
Výše půjčky 10 000 - 250 000 Kč
Půjčka novým klientům bez omezení
Doba splatnosti 12 - 84 měsíců
Zpracování žádosti ihned
Poplatek za poskytnutí zdarma
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka pro nezaměstnané ne
Půjčka pro ženy na mateřské ano
Předčasné splacení: ano
Půjčka bez ručitele ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit


Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Výše úvěru 150 000 Kč, výše měsíční splátky 2 499 Kč, počet splátek 84, doba splatnosti 84 měsíců, pevná úroková sazba 10,24% p.a., RPSN 10,7%, poplatky za sjednání a vedení půjčky: 0 Kč, poplatky za mimořádné splátky: 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 209 916 Kč. Pojištění není povinné. Platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty.

*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky.

Popis půjčky

Nebankovní půjčky dlouhodobě ukazují, že pokud jde o celkovou unikátnost, mají rozhodně co nabídnout. Typickým příkladem je i Hyper půjčka, která patří mezi skutečně inovativní úvěrové produkty. A to především pro rozsah částek, které dokáže zájemcům nabídnout. Samozřejmostí jsou i jistoty, které plynou z celkové férovosti půjčky, kdy se není nutné obávat jakýchkoliv podrazů, nebo kliček. I nebankovní segment dnes musí být pod kontrolou České národní banky a tak na trhu zbyly jenom féroví a dobří poskytovatelé. A těch můžete jako žadatelé využívat.

Hyper půjčka má velmi zajímavou charakteristiku

Dá se říci, že svou charakteristikou doslova kombinuje dva segmenty. Tím prvním segmentem je takzvaná mikropůjčka, zatímco tím druhým je spotřebitelská půjčka. Ať už jste jako žadatel v situaci, kdy potřebujete jednu nebo druhou, můžete si být jisti, že Hyper půjčka bude tou volbou, která je v dané situaci ta pravé. Ostatně ukazuje to také výše dostupných částek. Ty začínají už na několika stovkách. Konkrétně potom na částce pouhých 10 000 korun českých. Z těch se však lze dostat i na úvěr podstatně vyšší, který dělá i čtvrt milionu korun. Právě 250 000 korun českých je sumou, která je tou zaručeně nejvyšší. Možnosti využití zde mohou být celkem zajímavé.

I když částky mohou lehce napovídat tomu, že splatnost půjčky bude jednorázová nebo kratší, rozhodně tomu tak není. Je tomu přesně naopak. Hyper půjčka je stejně jako většina spotřebitelských půjček založena na běžném měsíčním splácení. Tou nejkratší dobou splatnosti je termín jednoho roku, tedy 12 jednotlivých splátek. Nejdelší dobou splatnosti je lhůta 84 měsíců. Každý žadatel si samozřejmě může zvolit, co mu vyhovuje nejvíce.

Pro získání peněz je třeba splnit podmínky

Ty můžeme označit jako klasické a ani tímto se Hyper půjčka nijak výrazně nevymyká běžným standardům. Pokud jde o hlavní podmínky získání, musí být každý uchazeč plnoletý. To znamená, že mu musí být minimálně 18 let. Dále musí splnit i to, aby měl trvalé bydliště na území České republiky. To znamená, že si o peníze nemusí žádat nutně jenom Češi, ale že mohou žádat také cizinci, kteří zde delší dobu žijí a trvalé bydliště jim již bylo schváleno.

Dále nelze opomíjet to, že podmínkou získání je také dobrá bonita každého žadatele. Tu musí poskytovatelé peněz prověřovat ze zákonných důvodů. Hlavní podmínkou je tedy nutnost pravidelného měsíčního příjmu. Dále nelze zapomínat na druhou povinnost, ke které se váže schopnost půjčku bez problémů splatit. Vše je posuzováno také s ohledem na to, o jakou částku lidé žádají. Jinak tomu bude u pětistovky a jinak tomu bude u čtvrt milionu.

Výhody půjčky jsou celkem zajímavé

Hyper půjčka dokáže zaujmout také tím, jaké má konkrétní výhody. Když se na ně máme podívat blíže, určitě zaujme to, že je možné podat si žádost v podstatě kdykoliv. Tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A to jednoduše přes internet. Online je také půjčka vyřízena, což se podepisuje jak na jednoduchosti, tak i na minimální administrativě. Zapomínat dále nelze ani na to, že se to výrazně podepisuje i na rychlosti, se kterou je žádost schválena a se kterou jsou následně zaslány peníze na účet žadatele.

Kladem je určitě i to, že půjčka je ve všech jejích podobách neúčelová a každý ji tak může využít v podstatě na cokoliv. Od řešení drobných finančních problémů, až po větší investice. Dále nelze opomíjet ani to, že získat danou částku lze po splnění podmínek jak bez ručitele, tak i bez ručení vlastním majetkem v podobě nemovitosti. Kromě doložení základních věcí tak není nutné ani otravovat někoho z okolí, ani není nutné dokládat majetek a jeho konkrétní hodnotu za účelem ručení.

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti se Hyper půjčkou a zapojte se do diskuze. Vaše recenze tak pomůže ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Hyper půjčka diskuze, zkušenosti a recenze

Vzali jste si Hyper půjčku a chcete se s ostatními návštěvníky podělit o své zkušenosti? Nebo vás Hyper půjčka zaujala, uvažujete o jejím pořízení a chtěli byste se na něco zeptat? Neváhejte a zapojte se do online dizkuze a sepište svou recenzi.

 • Bojíte se, že je Hyper půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti a recenze Hyper půjčky s ostatními návštěvníky
 • Recenze Hyper půjčky budou přezkoumány administrátory kvůli posouzení pravdivosti
 • Váháte, nevíte a máte otázku? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně a neurážejte ostatní

Je Hyper půjčka podvod?

Hyper půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v inzertním katalogu půjček a pojištění Bahal.cz není uvedena žádná podvodná nabídka. Všechny společnosti splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Časté dotazy

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

Pro získání půjčky musí splňovat zájemce následující požadavky: věk od 18, občanství ČR, stálý měsíční příjem a žadatel také musí mít platný bankovní účet a být schopný závazek splatit.

Na co mohu půjčku využít?

Jedná se o bezúčelovou půjčku bez zástavy a bez ručitele, peníze tak můžete použít úplně na cokoliv. Stačí být dostatečně bonitní. Půjčka je ideální na vybavení domácnosti nebo třeba na nákup auta.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Zpracování žádosti probíhá okamžitě. Bude-li vám půjčka schválená, peníze můžete získat již do 24 hodin po podpisu smlouvy s poskytovatelem.

Jsem v registru dlužníků, je to problém?

Hlavní podmínkou pro získání Hyper půjčky je pravidelný příjem. Pokud jste dostatečně bonitní, nemusí zápis v registrech dlužníků znamenat, že vám bude půjčka zamítnuta. Důležité je nemít v době žádosti o půjčku jiné dluhy po splatnosti.

Co když chci vrátit dluh dříve, než nastane termín splatnosti?

To není problém. Váš závazek můžete vrátit i dříve, jestliže vám to finanční situace umožňuje.

Potřebuji prodloužit termín splatnosti. Je to možné?

Samozřejmě, že si lhůtu vaší splátky můžete prodloužit. Jen je nutné na to myslet dříve, než termín uběhne. Za tento krok budete muset zaplatit poplatek.

Kontakt

Content Management s.r.o.
Kubánské náměstí 1391/11
Vršovice, Praha 10
110 00

Telefon: +420 800 115 555

Sídlo společnosti

Výhody a nevýhody

 • velmi rychlé vyřízení žádosti 24 hodin denně

 • bez ručitele a zástavy

 • ideální půjčka pro domácnost nebo na auto

 • peníze bez ručitele a bez zástavy

Náš komentář

Hyper půjčka je tu pro každého, kdo hledá půjčku bez nutnosti zajištění nemovitostí nebo bez ručitele. Můžete zažádat až o 250 000 Kč a výsledek své žádosti se dozvíte velmi rychle.

90%

Podmínky půjčky

 • Věk min. 18 let
 • Stálý měsíční příjem
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Schopnost řádně splácet

Řazení v kategoriích