Home Credit půjčka

 • Flexibilní půjčka ve výši až 250 000 Kč

 • Peníze v hotovosti nebo na účet, záleží na vás

 • Více než 1 milion zákazníků v ČR

 • Předčasné splacení půjčky zcela zdarma

Výše půjčky

10 000 - 250 000 Kč

Doba splatnosti

flexibilní

RPSN od:

10,3 %

Hodnocení

90%

Základní informace

Typ půjčky nebankovní půjčka
Výše půjčky 10 000 - 250 000 Kč
Půjčka novým klientům bez omezení
Doba splatnosti flexibilní
Úrok od: 9,98 % p.a.
RPSN od: 10,3 %
Zpracování žádosti ihned
Poplatek za poskytnutí zdarma
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka pro nezaměstnané ne
Půjčka pro ženy na mateřské ano
Půjčka v hotovosti: ano
Předčasné splacení: ano
Půjčka bez ručitele ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit


Reprezentativní příklad

Společnost vám poskytne 100 000 Kč a pro jednoduchost počítejme s měsíční splátkou 5 000 Kč. Nepotřebujete-li ze schváleného limitu vše, můžete použít například 60 000 Kč na koupi ojetého auta, a zbytek nechat stranou. Na účtu tedy zbývá 40 000 Kč, k nimž za rok ve splátkách naposíláte 60 000 Kč, takže na něm ve výsledku bude 100 000 Kč (40 od předtím, 60 jste poslali ve splátkách 12 měsíců x 5 000 Kč). Pakliže budete v průběhu potřebovat dalších 70 000 Kč na vybavení domácnosti, lze celou tuto částku vybrat z vašeho osobního účtu u poskytovatele. Nevadí přitom, že z původního limitu zbývalo jen 40 000 Kč, i již vrácené peníze lze opětovně využít. Odpadá vám tím nutnost žádat o úvěr jinde a jednoduše využijete pomoci od společnosti, u níž už závazek máte.

*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky.

Popis půjčky

Na poli nebankovních úvěrů by se jenom těžko našel známější poskytovatel, než je právě společnost Home Credit. Ta dnes patří mezi nebankovní úvěrovou stálici, kdy dokáže nabídnout jak produkty z oblasti splátkového prodeje nebo revolvingové úvěry, tak umí nabídnout i klasické půjčky. Jejich prvotním kladem je především možnost získat je zcela bez poplatků, stejně jako zaujme možnost požádat si o ně nejenom online, jelikož je možné využít také telefonickou žádost. To vše s jistotou férového přístupu, jelikož společnost má poměrně silné zázemí, s čím souvisejí také jistoty a férový přístup. Na ten dbá i ČNB, jelikož poskytovatel je držitelem potřebné licence. Že jde o kvalitní společnost, dokládá také fakt, že v publikované studii Navigátor bezpečného úvěru patřil tento poskytovatel mezi ty opravdu bezpečné a tedy bezproblémové.

Home Credit půjčka je klasickým spotřebitelským úvěrem

Jakou charakteristiku má Home Credit půjčka? Jedná se o klasický spotřebitelský úvěr. A to z kategorie neúčelových, jelikož získané prostředky je možné využít na cokoliv, bez nutnosti účel jakkoliv dokládat. Nejnižší sumou, kterou společnost žadatelům nabídne, je částka 10 000 korun českých. Sumou nejvyšší je částka na výši čtvrt milionu korun, tedy konkrétně 250 000 korun českých. Získaná suma je kombinovatelná s dobou splácení, kterou si může také vybrat samotný klient. Specifikem je to, že zatímco u konkurence si každý vybírá jenom dobu splácení, Home Credit půjčky jsou založené na tom, že si žadatelé sami určí maximální výši splátky, ze které je následně dopočtena doba splácení. Nejnižší sumou, kterou lze splácet, je částka 350 Kč. Tou nejvyšší je rovných 10 000 Kč.

Zajímavým faktem je to, že společnost klientům umožní budoucí pohyb splátek, a to jak směrem nahoru – kdy lze splácet více, tak i směrem dolů – kdy lze splácet méně. V souvislosti s tím je k dispozici i možnost změny klasické půjčky na takzvaný revolvingový úvěr. Díky němu je možné splácet doslova libovolnou sumu, stejně jako je možné již splacené finanční prostředky opětovně čerpat, a to až do výše dříve sjednaného limitu.

Snaha o rychlé a jednoduché vyřízení

Dnes už je možné vyřídit půjčky i online, což Home Credit půjčka jasně dokazuje. Kdo se rozhodne pro tuto možnost, ten musí počítat také s tím, že musí společnosti dodat elektronicky i doklady, které jsou třeba. Jsou to primárně 2 doklady totožnosti, kterými se ověří fakt, že si žádá skutečně ta správná osoba. Snadno je možné také podepsat smlouvu. Kdo by snad trval na klasické tištěné podobě a standardním podpisu, ten může využít zaslání smlouvy poštou. Kdo by raději modernější metodu, ten má možnost využít takzvaný SMS podpis. V tom případě přijde na mobilní telefon unikátní kód, který se následně zapíše do příslušného políčka a poté je smlouva takto virtuálně podepsána. Poté již nic nebrání k tomu, aby bylo vše schváleno a peníze mohly být v případě schválení vyplaceny.

Kdo může o peníze žádat?

Doba, kdy byly nebankovní půjčky určené skutečně pro každého, ta je již minulostí. I ty dnes musí prověřit bonitu každého žadatele. Home Credit půjčka není výjimkou. Obecně můžeme říci, že si o peníze může zažádat každý, kdo je starší 18 let. Kdo není občanem České republiky, měl by mít k dispozici také potvrzení o trvalém pobytu zde. Dále je samozřejmě podmínkou odpovídající bonita. Ta je založena nejenom na tom, že je zjišťována výše příjmu, ale je založena také na ověřování finanční minulosti. Za tímto účelem je využíván jak registr Solus, tak je využíván také Nebankovní registr klientských informací. I na to musí brát samotní žadatelé o peníze ohled.

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit

Zkušenosti a recenze

Napište své zkušenosti se Home Credit půjčkou a zapojte se do diskuze. Vaše recenze tak pomůže ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Home Credit půjčka diskuze, zkušenosti a recenze

Vzali jste si Home Credit půjčku a chcete se s ostatními návštěvníky podělit o své zkušenosti? Nebo vás Home Credit půjčka zaujala, uvažujete o jejím pořízení a chtěli byste se na něco zeptat? Neváhejte a zapojte se do online dizkuze a sepište svou recenzi.

 • Bojíte se, že je Home Credit půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti a recenze Home Credit půjčky s ostatními návštěvníky
 • Recenze Home Credit půjčky budou přezkoumány administrátory kvůli posouzení pravdivosti
 • Váháte, nevíte a máte otázku? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně a neurážejte ostatní

Je Home Credit půjčka podvod?

Home Credit půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v inzertním katalogu půjček a pojištění Bahal.cz není uvedena žádná podvodná nabídka. Všechny společnosti splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Je Home Credit půjčka bez doložení příjmu nebo bez registru?

Na internetu často hledáte Home Credit půjčku pod termínem "Home Credit půjčka bez doložení příjmu" nebo "Home Credit půjčka bez registru". Toto musíme uvést na pravou míru, protože Home Credit půjčku bez doložení příjmu nebo bez nahlížení do registru nezískáte. Pro získání půjčky musíte doložit svůj příjem, stejně tak si Home Credit prověří, jestli nejste uvedeni v registru dlužníků.

Časté dotazy

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

Pro získání půjčky musí splňovat zájemce následující požadavky: věk od 18, občanství ČR a stálý měsíční příjem.

Na co mohu půjčku využít?

Jedná se o bezúčelovou půjčku bez zástavy, peníze tak můžete použít úplně na cokoliv. Půjčka je ideální na vybavení či rekonstrukci domácnosti nebo třeba na nákup auta.

Budu platit nějaké poplatky?

Za vyřízení, vedení a doplacení nezaplatíte ani korunu. Zpoplatněno je odložení celé splátky, případně vrácení přeplatku.

Jaká je hlavní výhoda Flexibilní půjčky?

Půjčka umožňuje flexibilní splácení a čerpání, čímž se dokáže přizpůsobit vaší aktuální situaci.

Kdy obdržím peníze ze sjednané půjčky?

Peníze obdržíte na váš bankovní účet nejpozději druhý den po podpisu smlouvy. Spolu s podepsanou smlouvou je potřeba dodat také požadované doklady.

Můžu si splátku zcela odložit?

V případě potřeby si splátku můžete odložit celou. Stačí se dohodnout s operátorem Home Credit. Tento jednorázový odklad je zpoplatněn částkou 199 Kč a dlužná částka je i po dobu odkladu úročena.

Kontakt

Home Credit a.s.
Nové sady 996/25
Brno
602 00

Telefon: +420 542 100 100
E-mail: info@homecredit.cz

Sídlo společnosti

Výhody a nevýhody

 • bez poplatků za vyřízení a vedení

 • předčasné splacení půjčky zcela zdarma

 • splácet můžete kolik měsíčně chcete

 • čerpat půjčku můžete i několikrát

 • půjčka je nabízena v hotovostní i bezhotovostní formě

Náš komentář

Home Credit půjčka nabízí flexibílní podmínky půjčky, jelikož se jedná o revolvingový úvěr. S revolvingovým úvěrem můžete splácet víc nebo míň, jak sami zrovna chcete, a opakovaně čerpat splacené peníze. Mezi výhody patří předčasné splacení kdykoliv zdarma nebo nulové poplatky za vedení či poskytnutí půjčky.

90%

Podmínky půjčky

 • Věk min. 18 let
 • Stálý měsíční příjem
 • Trvalý pobyt na území ČR

Řazení v kategoriích