Ferratum půjčka

 • První půjčka zcela zdarma do výše až 35 000 Kč

 • Více než 2 miliony klientů

 • Opravdu rychlé vyřízení půjčky

 • Znáte z TV - prověřená a férová půjčka

Výše půjčky

2 500 - 35 000 Kč

Doba splatnosti

flexibilní

RPSN od:

0 %

Hodnocení

70%

Základní informace

Typ půjčky nebankovní půjčka
Výše půjčky 2 500 - 35 000 Kč
Půjčka novým klientům bez omezení
Doba splatnosti flexibilní
Úrok od: 0 % p.a.
RPSN od: 0 %
Zpracování žádosti ihned
Poplatek za poskytnutí zdarma
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka pro nezaměstnané ne
Půjčka pro žena na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ano (na složenku)
Předčasné splacení: ano
Půjčka bez ručitele ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit


Reprezentativní příklad

Půjčka 20 000 Kč (min. 2 500 Kč, max. 80 000 Kč). Minimální trvání úvěru: 61 dní. Maximální trvání úvěru: na dobu neurčitou. Fixní úroková sazba 12,25% p.m. RPSN 299,98%. Výše měsíční splátky 13% z celkové dlužné částky (min. 1 000 Kč). Poplatek za schválení, čerpání a předčasné splacení úvěru je 0 Kč. Poplatek za vedení účtu je 0 Kč. Celková částka splatná klientem při jednorázovém čerpání 20 000 Kč a rovnoměrným splácením 12 měsíců je 35 919,48 Kč při výši měsíční splátky 2 993,29 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 15 919,48 Kč. Multitude Bank p.l.c. si vyhrazuje právo na posouzení úvěrové žádosti, na poskytnutí úvěru není právní nárok.

*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky.

Tabulka splátek při první půjčce zdarma

Výše půjčky Doba splatnosti Úrok RPSN Celkem
1 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 2 000 Kč
3 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 3 000 Kč
4 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 4 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 5 000 Kč
6 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 6 000 Kč
7 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 7 000 Kč
8 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 8 000 Kč
9 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 9 000 Kč
10 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 10 000 Kč

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit

Popis půjčky

Společnost Ferratum patří mezi jasné průkopníky na poli takzvaných mikropůjček. Právě tento poskytovatel patřil v České republice k prvním, který začal takovou možnost nabízet. A to i proto, že s ní měl zkušenosti, jelikož tato společnost má mezinárodní přesah a své produkty nabízí i v celé řadě jiných zemí. To pouze potvrzuje její dominantní postavení a také určité jistoty, které plynou z její velikosti.

Nutno říci, že i když většina lidí zná tuto společnost jako nebankovní, je to již nějaký čas, co se jí povedlo získat bankovní licenci a tak se označuje jako Ferratum Bank. To však není jediný unikát, který je s ní spojená. V portfoliu má několik různých úvěrových produktů. A to například nový Ferratum Credit, nebo typický produkt ze segmentu mikropůjček, kterým je Ferratum půjčka.

Jakou má Ferratum půjčka specifikaci?

Nutno říci, že Ferratum půjčka jasně odpovídá tomu, co má v názvu. Jde o jednu z typických mikropůjček, které najdeme na trhu. Dokládá to právě výše částek, které jsou u této nebankovní společnosti, tedy aktuálně už banky dostupné. Tou nejnižší sumou, která je k dispozici, je částka 2 500 Kč. Kdo požaduje více, má možnost dostat se až na částku rovných 35 000 Kč. Nejenom, že si každý žadatel může zvolit, kolik přesně potřebuje, ale má jistotu i v tom, že získané peníze může využít na cokoliv.

Charakteristická je také splatnost této mikropůjčky. Jak je zvykem, jedná se o splatnost jednorázovou. Zde se ale možnosti lehce liší od řady konkurenčních poskytovatelů. A to pozitivně. Nejkratší doba splatnosti je klasická, a to v délce 7 dní. Tou nejdelší dobou splatnosti ale není typický jeden měsíc, nýbrž doba v délce 45 kalendářních dní. Ideální pro toho, kdo má zájem mít na splacení peněz více času. Samozřejmě nechybí ještě doplňková výhoda spojená se splatností. A to možnosti si termín i několikrát odložit. Samozřejmě za podmínky, že bude zaplacený i poplatek, který se k této doplňkové službě váže.

Může být také velmi výhodná

I když mikropůjčky nemají obecně dobrou pověst, pokud se mluví o jejich výhodnosti, zde je třeba říci, že Ferratum půjčka výhodná být může. A to primárně proto, že u tohoto poskytovatele je dostupná takzvaná první půjčka zdarma. Díky ní je možné získat peníze jak s nulovým úrokem, tak i peníze s nulovým RPSN. V praxi to znamená, že žadatel vrátí přesně tolik, kolik mu došlo na jeho bankovní účet.

Nejde ale o jediné výhody, které se k této půjčce vážou. Zapomínat nelze ani na výhodu spojenou s poměrně rychlým vyřízením. To proto, že vše proběhne výhradně online, bez nutnosti osobních schůzek a složité administrativy. Půjčka se tak hodí i ve chvíli, kdy se objeví akutní finanční problém, který je třeba řešit.

Podmínky půjčky jsou celkem jednoduché

Zajímavostí, kterou má Ferratum půjčka je také to, že má i jednoduché podmínky, které musí každý žadatel splňovat. Velkým kladem je to, že není třeba ani ručitel, ani ručení nemovitostí, stejně jako není nutné ani dokládat, na co budou finanční prostředky určené. Dále už stačí splnit klasické věci, jako je věkové rozmezí, které je u této společnosti nastaveno od 19 až po 85 let. Další podmínkou je stálý měsíční příjem. Je to z toho důvodu, že podle současné legislativy musí každý z poskytovatelů peněz prověřovat bonitu svých žadatelů. I proto je požadována také bezdlužnost, která je kontrolována nahlížením do registrů. Poslední podmínkou je trvalý pobyt na území České republiky. To může být určitá výhoda především pro cizince. Pokud mu je trvalý pobyt schválený, znamená to pro něho, že si i on může o tuto půjčku požádat. Samozřejmě pokus splní ony ostatní podmínky, které jsou s ní spojené.

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit

Zkušenosti a recenze

Napište své zkušenosti s Ferratum půjčkou a zapojte se do diskuze. Vaše recenze tak pomůže ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Ferratum půjčka diskuze, zkušenosti a recenze

Vzali jste si Ferratum půjčku a chcete se s ostatními návštěvníky podělit o své zkušenosti? Nebo vás Ferratum půjčka zaujala, uvažujete o jejím pořízení a chtěli byste se na něco zeptat? Neváhejte a zapojte se do online dizkuze a sepište svou recenzi.

 • Bojíte se, že je Ferratum půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti a recenze Ferratum půjčky s ostatními návštěvníky
 • Recenze Ferratum půjčky budou přezkoumány administrátory kvůli posouzení pravdivosti
 • Váháte, nevíte a máte otázku? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně a neurážejte ostatní

Je Ferratum půjčka podvod?

Ferratum půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v inzertním katalogu půjček a pojištění Bahal.cz není uvedena žádná podvodná nabídka. Všechny společnosti splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Časté dotazy

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

Pro získání půjčky musí splňovat zájemce následující požadavky: věk od 19 - 85 let, občanství ČR, bezdlužnost a stálý měsíční příjem.

Požádal jsem o půjčku. Jaký je další postup?

Ze zákaznického servisu vám na mobilní telefon přijde zpráva o schválení, nebo zamítnutí půjčky. V případě schválení půjčky Vám přijde autorizační SMS s kódem, kterým potvrdíte svůj souhlas se smluvní dokumentací a následně jsou vám peníze odeslány na vámi uvedený bankovní účet. Tyto údaje vám také přijdou v podobě textové zprávy na mobilní telefon nebo vás kontaktuje zákaznický servis s bližšími informacemi.

Jaké jsou úroky z půjčky?

Poplatek za půjčku se odvíjí od výše půjčky a doby splatnosti. Výši poplatků za půjčku dle délky půjčky, její prodloužení i případné smluvní pokuty za nedodržení termínu splatnosti najdete v přehledu poplatků.

Jsem OSVČ, malopodnikatel. Můžu si u vás požádat o půjčku?

Samozřejmě. O půjčku může zažádat každý občan ve věku 19 - 85 let. Nesmíte mít nesplacenou půjčku u Ferratum Bank a nemůžete mít zároveň otevřen jiný finanční produkt od Ferratum Bank.

Mohu si požádat o další půjčku, když jsem ještě nesplatil tu předchozí?

Ne. Můžete mít u Ferratum jen jednu aktivní mikro půjčku nebo jiný finanční produkt. Pokud tedy máte aktuálně u společnosti Ferratum nesplacenou půjčku, Vaše další žádost o půjčku bude zamítnuta.

Jak rychle obdržím peníze?

V případě zasílání půjčky na váš bankovní účet obdržíte peníze obvykle do následujícího pracovního dne od schválení žádosti o půjčku.

Kontakt

Ferratum Czech s.r.o.
Pekařská 621
Praha 5, Jinonice
155 00

Telefon: +420 245 001 715
E-mail: info@ferratumbank.cz

Sídlo společnosti

Výhody a nevýhody

 • akce první půjčka zdarma ve výši až 35 000 Kč

 • velmi rychlé vyřízení žádosti 24 hodin denně

 • více jak 2 miliony klientů po celém světě

 • peníze dostanete i v hototovsti na složenku

 • vysoký úrok mezi krátkodobými půjčkami

Náš komentář

Ferratum patří mezi nejdéle působící společnosti poskytující krátkodobé půjčky na našem trhu. Nyní nabízí první půjčku zcela zdarma do výše až 35 000 Kč na libovolnou dobu splatnosti. Mezi nevýhody patří vysoký úrok v případě opakované půjčky.

70%

Podmínky půjčky

 • Věk 19 - 85 let
 • Stálý měsíční příjem
 • Bezdlužnost
 • Trvalý pobyt na území ČR

Řazení v kategoriích