Crediton půjčka

 • První půjčka zcela zdarma do výše až 8 000 Kč

 • Tradice na poli nebankovních půjček

 • Opravdu rychlé vyřízení půjčky

 • Člen Asociace poskytovatelů nebankovních půjček (APNÚ)

Výše půjčky

500 - 8 000 Kč

Doba splatnosti

1 - 30 dní

RPSN od:

0 %

Hodnocení

70%

Základní informace

Typ půjčky nebankovní půjčka
Výše půjčky 500 - 8 000 Kč
Půjčka novým klientům bez omezení
Doba splatnosti 1 - 30 dní
Úrok od: 0 % p.a.
RPSN od: 0 %
Zpracování žádosti ihned
Poplatek za poskytnutí zdarma
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka pro nezaměstnané ne
Půjčka pro žena na mateřské: ano
Půjčka v hotovosti: ne
Předčasné splacení: ano
Půjčka bez ručitele ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit


Reprezentativní příklad

Při výši úvěru 10000.00 Kč je výše minimální měsíční splátky 3945.20 Kč, úroková sazba 40 % p. m., maximální RPSN je 5628.84 %. Minimální doba trvání úvěru je 61 dní, maximální doba trvání úvěru je doba neurčitá. Celková částka splatná spotřebitelem je 13945.20 Kč při následujících dodatečných předpokladech: Úvěrový limit je v plné výši vyčerpán ihned po uzavření Smlouvy. Úvěr je poskytnut na období 1 roku. Úvěr je splácen ve stejných měsíčních splátkách ve výši minimální měsíční splátky počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání a konečná splátka vyrovná zůstatek jistiny, úroků z úvěru a případných dalších poplatků.

*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky.

Tabulka splátek (kalkulačka)

Výše půjčky Doba splatnosti Úrok RPSN Celkem
1 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 2 000 Kč
3 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 3 000 Kč
4 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 4 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 5 000 Kč
6 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 6 000 Kč
7 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 7 000 Kč
8 000 Kč 30 dní 0 % 0 % 8 000 Kč

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit

Popis půjčky

Crediton půjčka patří mezi velmi známé a také velmi populární nebankovní poskytovatele v segmentu mikropůjček. Za tímto názvem stojí stejnojmenná tuzemská společnost se sídlem v Praze, která je však členem velké mezinárodní skupiny se sídlem v Lotyšsku. To ukazuje na velikost samotné společnosti i na jistoty, které z toho plynou. Nutno říci, že půjčky nejsou poskytovány jenom v České republice, ale také v řadě jiných zemí, jako je domovské Lotyšsko, sousední Polsko, ale také Španělsko, Dánsko, nebo dokonce také Mexiko. Nejde tak o žádnou malou nebankovní společnost, která by se soustředila pouze na tuzemsko.

Jakou charakteristiku má Crediton půjčka?

Jak jsme zmínili, jedná se o mikropůjčku, což už napovídá, že se držíme v segmentu nižších částek s jednorázovou splatností. Tou nejnižší sumou, kterou je možné získat, je částka ve výši pouhých 500 Kč. Takto při zemi se však žádná s žadatelů držet nemusí, jelikož získat je možné až sumu ve výši 10 000 Kč, která je u této nebankovní společnosti maximem. Danou zvolenou částku je následně možné kombinovat se zvoleným termínem splatnosti. Ten nejkratší má podobu pouhého jednoho dne, což většina lidí z pochopitelných důvodů nevolí. Většina žadatelů vybere termín nejdelší, který činí přesně 30 dní.

Zajímavostí, kterou se Crediton půjčka také pyšní je zcela určitě to, že kromě klasické mikropůjčky umí nabídnout ještě jednu možnost. A to splátky poskytnutého úvěru. Požadovaná suma může být stejná jako u klasiky. Liší se však termín splatnosti. Zde má zájemce možnost zvolit si vrácení ve dvou měsíčních splátkách. Ani tímto ještě nabídka nekončí, protože nelze zapomínat také na Extra půjčku, která nabízí částku 2 000 – 20 000 Kč s možností dlouhodobého splácení. Tato varianta se tak nejvíce blíží spotřebitelským půjčkám.

Mnohé může zaujmout výhodnost

Mikropůjčky obecně nepatří mezi nejvýhodnější úvěrové produkty a takto je k nim nutné přistupovat. Samotná Crediton půjčka se však nijak nevymyká současným standardům. Výši úroku zde samozřejmě ovlivňuje jak výše zvolené částky, tak i vybraná splatnost, nebo i to, jaký konkrétní produkt si žadatel vybral. Díky transparenci je možné snadno zjistit výši přeplatku, i celkově zaplacené částky.

Pro ty, kteří si žádají poprvé však má Crediton připravenu i jednu zajímavou výhodu. A to nejvýhodnější půjčku na trhu. Je to půjčka zdarma, která je spojena s nulovým úrokem i nulovým RPSN. Jako zájemci tak vrátíte přesně tolik, kolik získáte. Tato možnost je dostupná u klasické mikropůjčky s podmínkou, že si žádáte poprvé a peníze vrátíte v termín.

Jaké jsou podmínky získání půjčky?

Při charakteristice nelze zapomínat ani na stanovené podmínky získání, které jsou jasně dané a je třeba, aby je žadatel splnil. Hlavní podmínkou je určitě plnoletost, jelikož půjčka není poskytnutá nikomu, komu je méně než 18 let. Dále nelze zapomínat ani na nutnost prokázání bonity spojenou hlavně s faktem, že by zájemce neměl mít dluhy po splatnosti, stejně jako by měl mít příjem, ze kterého bude schopen peníze splatit. To dnes vyžadují i zákony.

Co naopak nutné není, to je jak klasické ručení majetkem, tak není nutné ani mít ručitele. To jasně ukazuje na celkovou jednoduchost získání. Tu také podpoří fakt, že většinu jednotlivých úkonů lze realizovat prostřednictvím internetu. Právě online vyřízení se pozitivně podepisuje jak na jednoduchosti, tak i na minimální administrativě, stejně jako na rychlosti vyřízení žádosti. Díky tomu je půjčka Crediton vhodná pro toho, kdo potřebuje finance co nejdříve, hlavně v souvislosti s nečekanými výdaji. Na co budou peníze následně použity, nehraje roli, jelikož jde o úvěr neúčelový.

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit

Zkušenosti a recenze

Napište své zkušenosti s Crediton půjčkou a zapojte se do diskuze. Vaše recenze tak pomůže ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Crediton půjčka diskuze, zkušenosti a recenze

Vzali jste si Crediton půjčku a chcete se s ostatními návštěvníky podělit o své zkušenosti? Nebo vás Crediton půjčka zaujala, uvažujete o jejím pořízení a chtěli byste se na něco zeptat? Neváhejte a zapojte se do online dizkuze a sepište svou recenzi.

 • Bojíte se, že je Crediton půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti a recenze Crediton půjčky s ostatními návštěvníky
 • Recenze Crediton půjčky budou přezkoumány administrátory kvůli posouzení pravdivosti
 • Váháte, nevíte a máte otázku? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně a neurážejte ostatní

Je Crediton půjčka podvod?

Crediton půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v inzertním katalogu půjček a pojištění Bahal.cz není uvedena žádná podvodná nabídka. Všechny společnosti splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Časté dotazy

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

Pro získání půjčky musí splňovat zájemce následující požadavky: věk od 18 let, občanství ČR, bezdlužnost a stálý měsíční příjem alespoň 6 000 Kč.

Potřebuji při žádosti o půjčku dokládat příjem?

Ano, společnost Crediton požaduje měsíční příjem v minimální výši 6 000 Kč. Pro potvrzení stačí, když doložíte výplatní pásku nebo bankovní výpis.

Kolik si mohu půjčit?

Napoprvé si můžete půjčit až 8 000 Kč a to nyní zcela zdarma.

Je možné si v případě potřeby půjčku i prodloužit?

Ano, půjčku si samozřejmě v případě nutnosti můžete prodloužit. Půjčku lze prodloužit maximálně o jeden měsíc, ale nejdříve musíte zaplatit poplatek za její prodloužení. Rozhodně se ale vyplatí splatit půjčku včas, bez dalších poplatků.

Mohu o půjčku požádat i esemeskou?

Ano, pokud už jste u CreditOn zaregistrovaný, můžete si sám vybrat, jestli si podáte žádost online, telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy.

Jsou kontrolovány registry dlužníků?

Ano, poskytovatel půjčky kontroluje registry dlužníků (obvykle SOLUS) a možný záznam v nich pravděpodobně povede k zamítnutí žádosti.

Kontakt

Creamfinance Czech s.r.o.
Argentinská 286/38
Holešovice, Praha 7
170 00

Telefon: +420 222 200 523
E-mail: info@crediton.cz

Sídlo společnosti

Výhody a nevýhody

 • první půjčka zdarma až 8 000 Kč na 30 dní

 • rychlé vyřízení žádosti

 • člen APNÚ

 • vysoký úrok mezi krátkodobými půjčkami

Náš komentář

Crediton je tradiční půjčkou mezi krátkodobými půjčkami na našem trhu. Výhodou je první půjčka zdarma do výše až 8 000 Kč na 30 dní. Zárukou prověřené společnosti je také členství v APNÚ.

70%

Podmínky půjčky

 • Věk 18 let
 • Stálý měsíční příjem alespoň 6 000 Kč
 • Bezdlužnost
 • Trvalý pobyt na území ČR

Řazení v kategoriích