Bezva půjčka

 • Férové podmínky s výší půjčky až 1 000 000 Kč

 • Rychlé zpracování žádosti o půjčku

 • Pohodlné sjednání online z pohodlí domova

 • Dostupná půjčka bez ručitele a zástavy

Výše půjčky

5 000 - 1 000 000 Kč

Doba splatnosti

6 - 84 měsíců

Zpracování

ihned

Hodnocení

100%

Základní informace

Typ půjčky nebankovní půjčka
Výše půjčky 5 000 - 1 000 000 Kč
Půjčka novým klientům bez omezení
Doba splatnosti 6 - 84 měsíců
Zpracování žádosti ihned
Poplatek za poskytnutí zdarma
Půjčka bez ručitele ano
Půjčka pro nezaměstnané ne
Půjčka pro ženy na mateřské ano
Půjčka v hotovosti: ano
Předčasné splacení: ano
Půjčka bez ručitele ano
Záznam trestů ano

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit


Reprezentativní příklad jednoho z poskytovatelů

Výše úvěru 150 000 Kč, výše měsíční splátky 2 499 Kč, počet splátek 84, doba splatnosti 84 měsíců, pevná úroková sazba 10,24% p.a., RPSN 10,7%, poplatky za sjednání a vedení půjčky: 0 Kč, poplatky za mimořádné splátky: 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 209 916 Kč. Pojištění není povinné. Platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty.

*Údaje mají informativní charakter. Přesné podmínky se žadatel dozví od poskytovatele půjčky.

Popis půjčky

Nejsou to jenom banky, kde je možné požádat si o zajímavé finanční částky. Zapomínat bychom neměli také na nebankovní společnosti, které nabízejí řadu možností. A jednou z takových je i Bezva půjčka. Když se máme podívat na její základní charakteristiku, je třeba říci, že se jedná o klasický spotřebitelský úvěr. A to jak s ohledem na výši a rozmanitost částek, tak samozřejmě také s ohledem na klasickou měsíční splatnost. V nebankovním segmentu jde o poměrně populární půjčku s dobrou charakteristikou i řadou výhod. Nechybí ani jistota férových a transparentních podmínek, stejně jako jistota jednoduché sjednání a vyřízení. To proto, že se lze obejít bez osobních schůzek a vše zvládnout snadno právě v pohodlí domova.

Jaké má Bezva půjčka parametry?

Jak bylo zmíněno, jedná se o typický spotřebitelský úvěr, od čehož se následně odvíjí i samotná charakteristika. Začneme rozsahem částek, jelikož ty patří k tomu nejdůležitějšímu. Zajímavým faktem je, že se Bezva půjčka může hodit i těm žadatelům, kteří potřebují jenom menší částku. Těm přijde vhod, že nejnižší dostupná suma je ve výši 5 000 Kč. To je částka, kterou řada lidí zná spíše ze segmentu mikropůjček. To ale přesto neznamená, že by se tato suma příliš držela při zemi. Právě naopak. Pokud se podíváme na nejvyšší dostupnou sumu, tak je možné požádat si až o 1 000 000 korun českých.

Získané peníze lze samozřejmě kombinovat s dobou splatnosti, která je taktéž rozmanitá. Kdo by měl zájem mít půjčku co možná nejrychleji splacenou, tomu přijde vhod doba začínající na 6 měsících. Kdo by naopak chtěl mít co nejnižší splátku, ten má možnost si termín splatnosti prodloužit, a to až na dobu celých 84 měsíců, což je v přepočtu 7 let. Další důležitou charakteristikou půjčky je jak to, že je možné získat ji bez ručitele, tak i to, že k jejímu získání není nutná zástava. Také nelze opomenout to, že je neúčelová. Získané finanční prostředky je možné využít na cokoliv, bez nutnosti účel uvádět, nebo snad dokládat.

Bez poplatků a jakýchkoliv složitostí

Že je jistotou férovost a vstřícný přístup dokládá také fakt, že žadatel nemusí mít strach z jakýchkoliv absurdních, nebo skrytých poplatků. Jak samotné sjednání půjčky, tak i její vyřízení je zcela bez dodatečných plateb. Také nelze opomíjet i jistotu rychlé a jednoduché žádosti. Ty jsou přijímány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí jenom připojení k internetu a následné vyplnění samotného formuláře. To nezabere více, než několik málo minut. Nijak složitý není ani samotný proces vyřizování půjčky. Poskytovatel se snaží jak o minimální administrativu, tak samozřejmě o to, aby bylo vše vyřízeno v co nejkratším možném čase. A to jak pokud jde o schválení žádosti, tak pokud jde také o poslání peněz na bankovní účet.

Podmínky získání jsou zcela standardní

Žadatelé se nemusí obávat ani jakýchkoliv nestandardních podmínek získání finančních prostředků. Mezi nejdůležitější podmínku rozhodně patří plnoletost. O půjčku si může zažádat pouze ten, kdo již dovršil 18 let věku a je pochopitelně plně způsobilý k právním úkonům. Také je nutné doložit trvalý pobyt, který musí být na území České republiky. Obyvatelé s českým občanstvím v tomto směru nemají žádný problém. Zároveň musíme říci, že trvalý pobyt mohou mít i někteří cizinci, kteří zde dlouhodobě žijí a pracují. Půjčka je tedy určená i pro ně, pokud danou podmínku splní.

Vzhledem k současným zákonům musí žadatelé peněz také kontrolovat bonitu každého uchazeče. A to jak pro jeho ochranu, tak pro ochranu svou. S tím souvisí i další dvě podmínky. Tou první je samozřejmě nutnost mít pravidelní měsíční příjem a to v dostatečné výši. S jeho výší souvisí i druhá podmínka, která je spojena s tím, aby byl žadatel schopen půjčku bez problémů splácet.

Líbí se Vám parametry této půjčky?

Chci si půjčit

Zkušenosti

Napište své zkušenosti se Bezva půjčkou a zapojte se do diskuze. Vaše recenze tak pomůže ostatním návštěvníkům při výběru půjčky.

Bezva půjčka diskuze, zkušenosti a recenze

Vzali jste si Bezva půjčku a chcete se s ostatními návštěvníky podělit o své zkušenosti? Nebo vás Bezva půjčka zaujala, uvažujete o jejím pořízení a chtěli byste se na něco zeptat? Neváhejte a zapojte se do online dizkuze a sepište svou recenzi.

 • Bojíte se, že je Bezva půjčka podvod?
 • Sdílejte své zkušenosti a recenze Bezva půjčky s ostatními návštěvníky
 • Recenze Bezva půjčky budou přezkoumány administrátory kvůli posouzení pravdivosti
 • Váháte, nevíte a máte otázku? Neváhejte a zeptejte se
 • Vyvarujte se prosím vulgárním výrazům, diskutujte kultivovaně a neurážejte ostatní

Je Bezva půjčka podvod?

Bezva půjčka není podvod! Nemusíte se bát, v inzertním katalogu půjček a pojištění Bahal.cz není uvedena žádná podvodná nabídka. Všechny společnosti splňují veškerá platná pravidla právního řádu České republiky.

Časté dotazy

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

Pro získání půjčky musí splňovat zájemce následující požadavky: věk od 18, občanství ČR, stálý měsíční příjem a žadatel také musí mít platný bankovní účet.

Na co mohu půjčku využít?

Jedná se o bezúčelovou půjčku bez zástavy, peníze tak můžete použít úplně na cokoliv. Půjčka je ideální na vybavení domácnosti nebo třeba na nákup auta.

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky?

Zpracování žádosti probíhá okamžitě. Bude-li vám půjčka schválená, peníze můžete získat již do 24 hodin po podpisu smlouvy s poskytovatelem.

Jsem v registru dlužníků, je to problém?

Hlavní podmínkou pro získání Bezva půjčky je pravidelný příjem. Pokud jste dostatečně bonitní, nemusí zápis v registrech dlužníků znamenat, že vám bude půjčka zamítnuta. Důležité je nemít v době žádosti o půjčku jiné dluhy po splatnosti.

Co když půjčku nestihnu splatit v řádném termínu?

Splátku půjčky si můžete kdykoliv odložit. Jediné, co je třeba udělat, je za tento úkon zaplatit poplatek.

Poskytujete půjčku v hotovosti?

Půjčka v hotovosti je možná, ale ne vždy. Primární způsob vyplacení půjčky probíhá převodem na účet žadatele, můžete ale s klientským servisem probrat také vyplacení v hotovosti.

Kontakt

Bezvafinance s.r.o.
Revoluční 724/7
Staré Město, 110 00 Praha 1
IČ: 241 86 104

Telefon: +420 800 115 555
Email: info@bezvafinance.cz

Sídlo společnosti

Výhody a nevýhody

 • velmi rychlé vyřízení žádosti 24 hodin denně

 • prověřená a férová nebankovní půjčka

 • ideální půjčka pro domácnost nebo na auto

 • neplatí se žádné skryté poplatky za sjednání a poskytnutí

 • peníze bez ručitele a bez zástavy

 • rychlé řešení v nejvhodnější chvíli

Náš komentář

Bezva půjčka nabízí vysoký úvěrový limit až 1 000 000 Kč bez ručitele a bez zástavy s možností použít peníze na cokoliv. Jedná se o dostupnou půjčku s jasnými podmínkami, kterou si můžete sjednat online z domova.

100%

Podmínky půjčky

 • Věk min. 18 let
 • Stálý měsíční příjem
 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Schopnost řádně splácet

Řazení v kategoriích