Společnost Zaplo.cz, která poskytuje půjčky na našem trhu, patří do nadnárodní skupiny 4finance Group. Tato skupina je jednou z vůbec největších finančních skupin orientujících se především na mikropůjčky. V současnosti působí nejenom na českém trhu, ale například i v sousedním Polsku, dále v severských zemích jako je Dánsko, Finsko, Švédsko, dále v Rusku a také v Litvě, Lotyšsku, Gruzii, Velké Británii, Španělsku, USA a Kanadě. Právě široký mezinárodní rozptyl aktivit společnosti a její velikost dává záruku, že jde o firmu s tradicí, která je seriózní a plní své závazky.  Základna pro půjčky je skutečně velká.

První půjčka do 8000 Kč

Pokud patříte mezi zájemce o Zaplo půjčku, můžete si půjčit sumu od 1000 do 20 000 Kč. Pokud si ale půjčujete u této společnosti poprvé, musíte počítat s tím, že maximální částka, na kterou dosáhnete, je 8000 Kč. Pokud první půjčku ale řádně a včas splatíte a prokážete tak společnosti Zaplo.cz svoji spolehlivost a bonitu, můžete se u druhé a každé další půjčky ucházet o částku ve výši až 20 000 Kč. Velkou výhodou je ovšem skutečnost, že první půjčku získáte zdarma. Za vypůjčenou částku do výše 8000 Kč proto neplatíte ani korunu navíc. Vrátíte pouze tolik, kolik jste si půjčili bez jakýchkoli úroků nebo poplatků.

Základní parametry

Výše půjčky: 1 000 – 20 000 Kč
První půjčka až 8 000 Kč
Doba splatnosti 1 – 30 dnů
Úrok od: 0% p.a.
RPSN od: 0%
Bez doložení příjmu ano
Půjčka bez registru ne
První půjčka zdarma ano
Bez ručitele ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Vyplacení půjčky: na účet i v hotovost

Do registru dlužníků se nahlíží

Při sjednávání půjčky nemusí uchazeč o ni dokládat své příjmy. Nepotřebuje k uzavření smlouvy ani ručitele. Také nevadí, když má záznam v trestním rejstříku. Ovšem na rozdíl od mnoha jiných nebankovních společností, které poskytují mikroúvěry bez toho, aby nahlížely do registru dlužníků, společnost Zaplo.cz si bonitu klienta tímto způsobem prověřuje. Bojuje tím proti poskytování peněz dlužníkům, kteří dlouhodobě neplatí a mnohdy jsou dokonce i v exekuci. Své závazky nehradí a jejich vymahatelnost je tím pádem velmi nízká. Půjčku samozřejmě nedostanou klienti v exekuci a také nezaměstnaní.

Mírné podmínky pro přidělení úvěru

Jaké podmínky musíte splňovat, jestliže si chcete u Zaplo.cz půjčit?

 • Musíte být zletilí, tedy starší 18 let
 • Musíte být občanem České republiky a mít zde trvalý pobyt. Cizinci si u této společnosti půjčovat nemohou.
 • Musíte vlastnit bankovní účet vedený na své jméno.
 • Nemáte záznam v registru dlužníků

Jakým způsobem můžete o půjčku zažádat?

Celý proces žádosti půjčku probíhá velice jednoduše z pohodlí vašeho domova. Na internetu na webové stránce společnosti Zaplo.cz si můžete si volit částku, kterou chcete půjčit a dobu splatnosti. Splatnost půjčky se pohybuje v rozmezí  7-30 dní. Splatnost půjčky si klient může prodloužit o 30 dní. V případě, že si půjčujete poprvé, nesmí samozřejmě částka překročit 8000 Kč. Dále vyplníte registrační formulář a údaje odešlete ke zpracování.

Tabulka splátek

Výše půjčky Splatnost půjčky Poplatek půjčky Vrátíte
1 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 1 000,- Kč
2 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 2 000,- Kč
3 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 3 000,- Kč
4 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 4 000,- Kč
5 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 5 000,- Kč
6 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 6 000,- Kč
7 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 7 000,- Kč
8 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 8 000,- Kč

Jaké doklady budete při sjednávání půjčky potřebovat?

Jediné co musíte předložit je platný občanský průkaz. Vzhledem k tomu, že všechno zařizujete přes internet, jednoduše průkaz naskenujete a zašlete jeho kopii. Buď ji přímo nahrajete pod svým účtem, nebo ji společnosti pošlete mailem.

Jak probíhá proces schvalování?

Pokud dostanete po odeslání žádosti a zaregistrování kladnou odpověď, že vám byl úvěr přidělen, musíte na účet společnosti Zaplo.cz zaslat poplatek ve výši 1 Kč. Jedná se o verifikační poplatek sloužící k ověření toho, že vlastníte bankovní účet vedený na své jméno. Jakmile společnost poplatek zaregistruje, ihned posílá požadovanou částku. Vzhledem k tomu, že má účty u všech bank působících na českém trhu, dostanete peníze do 15 minut. Jedná se totiž o převod v rámci jedné banky, který probíhá velice rychle. Půjčku si také můžete vyzvednout v hotovosti v trafikách GECO.

Televizní reklama

Kontakt na Zaplo.cz

 • Zaplo Finance s.r.o.
 • Jankovcova 1037/49, 170 00 Praha 7 (Na této adrese nelze žádat o půjčku osobně)
 • info@zaplo.cz

Zákaznická linka

 • Pondělí – Pátek (8:00 – 20:00)
 • Víkendy a svátky (9:00 – 17:00)
 • Tel. 225 852 311 nebo 800 399 399

Často kladené otázky

Co musím jako zákazník Zaplo splňovat?

Požadujeme:

 • české občanství
 • věk minimálně 18 let
 • bankovní účet v bance, jež se nachází na území České republiky
 • bezdlužnost
 • vyplnění všech požadovaných údajů v přihlašovacím formuláři na našich webových stránkách
 • schopnost splatit úvěr v termínu splatnosti

Jaké doklady musím při žádosti o půjčku doložit?

Požadujeme pouze kopii platného občanského průkazu.

Prověřujete bonitu zákazníků?

Ano, v průběhu schvalovacího procesu nahlížíme do registrů a prověřujeme bonitu zákazníků.

Kdy zjistím, zda mi byla malá půjčka schválena?

Jakmile odešlete žádost o půjčku se všemi potřebnými náležitostmi s tím spojené, obdržíte od nás vyrozumění do několika minut.

Za jak dlouho dostanu peníze na účet?

Platby jsou prováděny prostřednictvím bezhotovostního převodu. V závislosti na typu banky můžete mít peníze na účtu do několika minut, ale také až druhý den.

Hodnocení: Jedna z nejserióznějších půjček u nás

Jde o bezpečnou půjčku, jež bez potíží splňuje všechny dostupné české právní předpisy. Jak vyplývá z výše uvedeného popisu, podmínky pro získání úvěru jsou velmi mírné a příznivé. Nepotřebujete složitě dokládat svoji finanční situaci a žádat svého zaměstnavatele o zhotovení dokladu o příjmech nebo překládat daňové přiznání či faktury, pokud jste živnostník nebo podnikatel. Schvalovatelnost půjčky je vysoká 80-90 %, ovšem při schvalování se nahlíží do registru dlužníků.  Výhodou je velice rychlé vyřízení úvěru, dostupnost 24 hodin denně a rychlé převedení peněz na účet klienta. Plusem je, že první půjčka je zdarma. Ovšem u dalších půjček už je nevýhodou poměrně vysoké RPSN. Celkově jde ale jednou z nejserióznějších půjček na českém trhu. Serióznost společnosti i celé nadnárodní finanční skupiny 4finance Group potvrzují i zkušenosti klientů z jiných zemí, kde skupina působí.

Naše-půjčky.cz

Výhodnost úroků
Rychlost
Schvalovatelnost
Smluvní podmínky
Average

Klady

 • První půjčka zdarma
 • Férové smluvní podmínky
 • Rychlost vyřízení
 • Podmínky půjčky
 • Dostupná i v hotovosti v trafikách GECO

Zápory

 • Vysoké úroky u opakované půjčky

Přidejte níže své zkušenosti s Zaplo půjčka. Pomůžete tak mnoho lidem, kteří o této půjčce uvažují.

Napište své zkušenosti

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *