Německá společnost Kreditech SSL Holding GmbH nabízí v České republice půjčku Kredito24. Silné finanční zázemí této skupiny dává klientům jistotu, že se nemusí bát si zde půjčit. Firma nabízí solidní zacházení s klienty, plní své závazky. Jde o seriózního poskytovatele půjček, který dává podmínky sjednání úvěru předem jasně na vědomí.

Napočtvrté dosáhnete na 15 000 Kč

Zájemci si u Kredito24 mohou půjčit až 15 000 Kč se splatností 30 dnů. Napoprvé ovšem dosáhnete jenom na částku 5000 Kč, u druhého úvěru 7000 Kč, u třetího 9000 Kč a u čtvrtého už máte nárok na 15 000 Kč.

Základní parametry

Výše půjčky: 1 000 – 15 000 Kč
První půjčka až 5 000 Kč
Doba splatnosti 1 – 30 dní
Úrok od: 365% p.a.
RPSN od: 2334%
Bez doložení příjmu  ano
Půjčka bez registru  ano
První půjčka zdarma  ne
Bez ručitele  ano
Se záznamem v rejstříku trestů:  ano
Půjčka pro rodiče na MD:  ano
Půjčka pro seniory:  ano
Půjčka pro nezaměstnané:  ne
Půjčka s exekucí:  ne
Vyplacení půjčky: na účet

Žádost můžete odeslat i přes Facebook

Způsob podání žádosti o půjčku je velice jednoduchý. Na webových stránkách si nastavíte výši půjčky, kterou chcete a také dobu její splatnosti.  Následně kliknete na  „Zažádat o úvěr“ a zde vyplníte své osobní údaje. Vyplněný formulář kliknutím odešlete společnosti k dalšímu zpracování. Právě v tuto chvíli se ukazuje, že systém půjček Kredito24 je automatický a vysoce profesionálně fungující. Dochází totiž k okamžitému vyhodnocení vaší žádosti. Prakticky obratem dostanete odpověď e-mailem a SMS zprávou, zda vám byl úvěr přidělen. Výkonnost systému dokazuje, že doba čekání na jeden úvěr je minuta a 30 sekund. Navíc úvěry mají skutečně vysokou schvalovatelnost, protože společnost při jejich schvalování nenahlíží do registru dlužníků.  Systém si kalkuluje bonitu jednotlivých klientů individuálně a naprosto automaticky, vychází přitom z různých údajů. Proto není třeba, aby klienti dokládali potvrzení o příjmech. Kromě žádosti na webových stránkách je ale možné půjčku získat i pomocí speciální aplikace na facebooku. Stálí zákazníci si mohou o úvěr zažádat přes svůj uživatelský profil.

Platba probíhá expresně

Hned po schválení půjčky  musíte ale odeslat na účet společnosti Kredito24 ze svého účtu poplatek ve výši 1 Kč. Schvalujete jím uzavření Rámcové smlouvy o úvěru,  a potvrzujete, že máte bankovní účet vedený na své jméno. Hned po zaregistrování poplatku následuje vyplacení požadované sumy na účet. Výsledkem této v podstatě expresní transakce je skutečnost, že můžete mít požadované peníze klidně i do 15 minut od chvíle, kdy jste o ně zažádali.

Podmínky jsou pro každého stejné

Společnost si zakládá na transparentnosti podmínek, které jsou pro všechny stejné. Nedochází k jejich zvyšování ani snižování s počtem dalších úvěrů, které u Kredito24 uzavřete. Systém je vybudován tak, aby nedostával lidi do dluhové pasti.

Co musíte splnit, abyste měli šanci získat úvěr u Kredito24?

  • Musí vám být minimálně 18 let
  • Musíte mít české občanství a trvalý pobyt v České republice
  • Musíte mít bankovní účet a funkční telefonní číslo

Splatnost se dá za poplatek prodloužit

Co dělat v případě, že se dostanete do situace, kdy třeba krátkodobě nebudete moci svůj úvěr splatit? Samozřejmě existuje možnost si splatnost úvěru prodloužit. O prodloužení splatnosti můžete požádat předem, a to tak, že zašlete poplatek za prodloužení úvěru na účet společnosti.  Výše těchto poplatků se přitom řídí tím, kolik jste si půjčili a o jak dlouho potřebujete splatnost půjčky prodloužit. Pokud si chcete splatnost prodloužit o 7 dní, budete platit 15 % z jistiny úvěru. Když máte zájem o prodloužení o 15 dní, potom musí na účet Kredito24 složit poplatek ve výši 20 % z jistiny úvěru a konečně když chcete splatnost prodloužit o 30 dní, je potřeba odeslat celkem 30 % jistiny úvěru.  K prodloužení splatnosti vašeho úvěru dojde automaticky okamžitě po té, kdy společnost zaregistruje vámi zaslaný poplatek na svém účtu.

Tabulka splátek

Výše půjčky Splatnost půjčky Poplatek půjčky Vrátíte
1 000,- Kč 30 dní 300,- Kč 1 300,- Kč
2 000,- Kč 30 dní 600,- Kč 2 600,- Kč
3 000,- Kč 30 dní 900,- Kč 3 900,- Kč
4 000,- Kč 30 dní 1 200,- Kč 5 200,- Kč
5 000,- Kč 30 dní 1 500,- Kč 6 500,- Kč

Pozor na sankce spojené s nesplácením

Jestliže dojde ke zpoždění splátky, dostanete o stavu úvěru zprávu, a to e-mailem, telefonicky i poštou dopisem. Ovšem za tyto úkony, tedy odeslání e-mailu nebo SMS zprávy či za uskutečnění telefonického hovoru nevzniká společnosti Kredito24 žádný nárok účtovat si za tyto úkony jakékoli další sumy, kromě těch, které jasně uvádí Rámcová smlouva o úvěr. Klient tuto smlouvu potvrzuje tím, že na účet společnosti Kredito24 odešle registrační poplatek ve výši 1 Kč.  Když jako klient nebudete splácet, společnost vám naúčtuje nejenom jistinu úvěru, ale samozřejmě i poplatky, které se vážou na prodlení splátky. Přitom výše poplatku, která bude účtována, závisí na době prodlení splátky. Přičítá se 0,4 % z jistiny denně. Takže platí pravidlo, čím dříve zaplatíte dluh, tím lépe pro vás – tím vás to vyjde levněji. O tyto poplatky se navyšuje dlužná částka. Jestliže klient nesplácí, je také zapsán do registru dlužníků a pohledávka se od něj vymáhá i zákonnými prostředky včetně soudu. Zároveň může dojít i k tomu, že pohledávka bude postoupena třetí straně, která ji bude vymáhat. Všechna pravidla spojená s nesplácením uvádí Rámcová smlouva o úvěru. Tu si musí klient ve vlastním zájmu před uzavřením úvěru pročíst a seznámit se s případnými riziky.

Automatizovaný systém jako konkurenční výhoda

Velkou předností půjček u Kredito24 je především automatizovaný systém zpracování zaslaných žádostí o úvěr a jejich rychlé posouzení. Díky tomu se doba od chvíle, kdy jste zaslali vyplněnou žádost, až k zaslání peněz na váš účet zkracuje na naprosté minimum. Dokonce sám poskytovatel uvádí, že průměrná čekací doba na úvěr, tedy jeho schválení je 1 minuta a 30 sekund. Právě rychlostí vyřízení úvěrů se Kredito24 liší od konkurence.

Naše-půjčky.cz
Výhodnost úroků
Rychlost
Schvalovatelnost
Smluvní podmínky
Average

Klady

  • Rychlost vyřízení
  • Bez registru a dokládání příjmů

Zápory

  • Vyšší úroky
  • Maximální výše první půjčky jen 5 000 Kč
  • Těžkopádné webové stránky

Přidejte níže své zkušenosti s Kredito24 půjčka. Pomůžete tak mnoho lidem, kteří o této půjčce uvažují.

Napište své zkušenosti

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *