Krátkodobé finanční úvěry nabízí Japonská půjčka. V tomto případě se jedná o někdejší půjčku ClickCredit, ovšem v moderní a inovované podobě.  Ke změně společnosti ClickCredit na Japonskou půjčku došlo v červenci roku 2015. V této souvislosti proběhla řada změn, včetně například navýšení maximálního limitu pro úvěry. Popisovaná půjčka patří pod velmi silnou finanční skupinu Home Credit, proto jde o záruku serióznosti. Právě dobré finanční zázemí zaručuje, že se není třeba obávat případné nestability společnosti. Úvěry jsou vypláceny za předem dohodnutých podmínek a pravidel.

Peníze na 14 dní zdarma

Půjčit si můžete maximálně 15 000 Kč na 30 dní. Také si ale můžete zvolit tzv. velkou půjčku až do výše 50 000 Kč se splatností až 48 měsíců. Velkou výhodou jsou v současnosti v podstatě bezkonkurenčně nejnižší úroky v oblasti krátkodobých nebankovních půjček na našem trhu. Ty určují, že za každou půjčenou tisícikorunu v Japonské půjčce zaplatíte pouze 33 Kč. Čerpat můžete i některé další výhody spojené s úroky a poplatky. Například pokud jste student a vlastníte platný průkaz ISIC, můžete se ucházet o úvěr do výše 1500 Kč, a to zcela zdarma. Neplatíte navíc žádné poplatky, vracíte pouze tolik, kolik jste si půjčili. Platí rovněž pravidlo, že pokud půjčku splatíte do 14 dnů, máte ji zdarma, a to bez ohledu na to, v jaké výši jste si půjčku brali. Tedy pokud si například půjčíte 5000 Kč nebo 10 000 Kč na 30 dní a vrátíte v obou případech peníze nejpozději do 14 dnů, neplatíte nic navíc. Jednoduše odesíláte pouze tu částku, kterou jste si půjčili. Pokud byste ale platili až patnáctý nebo další den, poplatky platíte v dohodnuté výši podle smlouvy, tedy 33 Kč za každou půjčenou tisícovku.

Splatnost se dá prodloužit pětkrát

Standardní doba, na kterou si půjčujete, je 30 dní. Ovšem můžete si splatnost prodloužit, a to dokonce až pětkrát. Půjčenou částku jste tak povinni doplatit celou do půl roku od půjčení. Ovšem platí, že pokud žádáte o prodloužení, musíte umořit jistinu alespoň o 10 %. Nově je možné půjčku rozložit až do 10 splátek. Navíc termín splatnosti je vždy pouze v pracovní den. Velmi nízké jsou také poplatky za odložení termínu splatnosti, a sice 49 Kč za každou tisícovku, kterou jste si půjčili. Kromě toho jsou nízké i sankce z prodlení, které se účtují 79 za každou tisícikorunu. Jasná jsou v tomto případě i pravidla. Pokud společnost neobdrží splátku nejpozději 3 dny po termínu splatnosti a nedojde k domluvení splátkového kalendáře (je možné ho domluvit zdarma), účtuje společnost Japonská půjčka sankce. I sankce jsou ale zastropované: Nikdy nedostanete vyšší sankce, než 799 Kč a více než 3 sankce za sebou.  Smlouva také neobsahuje žádné rozhodčí doložky. Sídlo společnosti je v České republice, a proto se případné vymáhání dlužných peněz řídí českým právním řádem.

Pohodlný způsob platby omezuje chyby

Velmi komfortní je také způsob platby. Nepotřebujete si nikam přepisovat údaje pro platbu půjčky. V Klientské sekci Japonské půjčky, kde se zaregistrujete a přihlásíte, můžete rovnou kliknout na provedení platby.  Další možností je i platba s pomocí mobilu, tedy načtením QR kódu. Těmito způsoby placení minimalizujete případné chyby. Velmi často se totiž stává, že při přepisování můžete někde udělat chybu a platba poputuje úplně jinam, než potřebujete, nebo se vrátí jako nedoručitelná.

Velmi mírné podmínky pro získání úvěru

Proces půjčení peněz je rychlý a snadný. Jaké jsou podmínky, abyste půjčku získali?

 • Musí vám být alespoň 18 let.
 • Vlastníte bankovní účet vedený na své jméno.
 • Můžete předložit platný občanský průkaz.
 • Nejste vedeni v exekučním nebo insolvenčním řízení.
 • Trvale pobýváte v České republice.

Žádost o úvěr je jednoduchá

Jednoduše o půjčku zažádáte přes webové stránky, kde si nastavíte výši půjčky a rovnou o ni zažádáte. Vzápětí se otevře formulář, do něhož vložíte své osobní údaje a čekáte na informaci, zda vám byl úvěr přidělen. Tuto informaci byste měli obdržet do jedné minuty. Uvádíte ve formuláři i číslo svého mobilního telefonu. Na to dostanete SMS kód, který vložíte do formuláře jako svůj SMS podpis. Vaše žádost je tímto vyřízena a schválena. Vám zbývá odeslat registrační poplatek ve výši 1 Kč na účet Japonské půjčky. Slouží k vaší identifikaci, tedy ověření, že skutečně vlastníte bankovní účet vedený na své jméno. Vzápětí už se připravuje odeslání peněz.

Peníze dostanete rychle

Pokud chcete mít peníze do 60 minut od chvíle, kdy na Japonské půjčce zaregistrovali přijetí vašeho korunového poplatku, musíte zaplatit poplatek za expresní platbu.  Poplatek činí 199 Kč a doručení platby do hodiny Japonská půjčka garantuje pouze u vybraných bank. Jestliže ale nepotřebujete peníze okamžitě, žádný poplatek platit nemusíte. Částka vám pak dorazí ještě týž den v řádu několika hodin. Nejpozději platbu dostanete do jednoho dne, například pokud jste žádost odesílali až pozdě večer. Kromě toho můžete požádat o doplňkový SMS servis za 49 Kč, například, že se blíží termín splatnosti.

Hodnocení: Proč patří mezi lídry trhu?

Japonská půjčka je velmi výhodným finančním produktem. Lídra trhu nebankovních krátkodobých půjček z ní dělají především velmi nízké úroky z půjček a také výhodné podmínky splácení, kdy je možné si splatnost prodloužit dokonce až pětkrát. Ve velmi rozumné výši jsou i poplatky za odložení splatnosti a sankce z prodlení, ty jsou navíc zastropované. Proto se dotyčný nemůže u Japonské půjčky dostat do dluhové pasti, kdy by nesplácením dluh nekontrolovatelně narůstal.

Výhodnost úroků
Rychlost
Schvalovatelnost
Smluvní podmínky
Average

Klady

 • Nejvýhodnější krátkodobá půjčka
 • Velmi nízké úroky
 • Výhodné podmínky
 • První půjčka zdarma
 • Pro majitele ISIC karty výhodnější podmínky

Zápory

 • Poplatek 1 Kč za žádost o půjčku

Přidejte níže své zkušenosti s Japonská půjčka. Pomůžete tak mnoho lidem, kteří o této půjčce uvažují.

Napište své zkušenosti

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *