Společnost CreditON sídlí v Rize, hlavním městě Lotyšska a je tedy lotyšskou firmou. Kromě České republiky, kde ji provozuje firma Euro Internet Consulting s.r.o. má své pobočky i v řadě dalších evropských zemí, například v Polsku, v Gruzii, nebo na Slovensku. Výhodou tedy je, že jde o velkou společnost se stabilním mezinárodním zázemím. V každé zemi přistupuje ke klientům individuálně s ohledem na jejich potřeby. Poskytuje záruky, a proto se klienti nemusí obávat podvodů. Nabízí zájemcům krátkodobé nebankovní půjčky. Jde o systém bezúročných půjček, ovšem spojených s poměrně vysokými poplatky. Neplatíte tedy úroky, ale poplatky za vyřízení úvěru.

Napoprvé na maximum nedosáhnete

Můžete si vypůjčit částky v rozmezí od 500 Kč do 20 000 Kč. Na maximální sumu, tedy zmiňovaných 20 000 Kč ale nedosáhnete jako klient, který si půjčuje poprvé. Máte ji šanci získat teprve při opakovaném půjčování za předpokladu, že budete mít výbornou platební morálku a úvěry tedy splatíte včas. Stanete se tak vlastně stálými klienty společnosti CreditON, což vám přinese některé výhody. Když si půjčujete opakovaně, stáváte součástí věrnostního programu společnosti. Můžete si půjčit vyšší částky a také poplatky jsou nižší. Napoprvé si můžete půjčit maximálně 8000 Kč.

Základní parametry

Výše půjčky: 500 – 20 000 Kč
První půjčka až 8 000 Kč
Doba splatnosti 1 – 30 dnů
Úrok od: 0% p.a.
RPSN od: 0%
Bez doložení příjmu ano
Půjčka bez registru ne
První půjčka zdarma ano
Bez ručitele ano
Se záznamem v rejstříku trestů: ano
Vyplacení půjčky: na účet

Splatnost se dá prodloužit

Splatnost půjčky se pohybuje od jednoho do 30 dnů.  Přitom splatnost je možné si odložit, a to až na dvojnásobek původní, délky, tedy maximálně o 30 dnů. Samozřejmě ale přitom platíte za prodloužení.

Jaké podmínky musíte splnit, abyste si mohli půjčit?

  • Musí vám být minimálně 18 a maximálně 75 let
  • Máte české občanství
  • Nemáte u společnosti CreditON žádný nesplacený dluh.

Žádost je velmi jednoduchá

Plusem této půjčky je skutečnost, že mechanismus půjčení je velmi rychlý a jednoduchý. Samozřejmě můžete o úvěr požádat přímo online, což je v dnešní době nejjednodušší způsob, jak tuto transakci provést. Je to snadné, protože si na internetové stránce přímo zvolíte výši půjčky a dobu její splatnosti, následně vyplníte jednoduchý formulář s osobními daty a odešlete ho ke zpracování. Uvedete zde samozřejmě i svoje telefonní číslo. Obratem dostanete odpověď s SMS kódem, který doplníte do formuláře a tím dokončíte svoji registraci. Poté vám přijde informace, jestli vám úvěr schválen nebo nikoli.  Zpracování žádostí přitom probíhá mezi 9. a 18. hodinou.

Ušetříte spoustu času

Nemusíte tedy nikam chodit, všechno se dá vyřídit z pohodlí vaší kanceláře nebo obývacího pokoje, potřebujete pouze počítač s připojením k internetu. Díky tomu ušetříte spoustu času. Obejdete se také bez různých dokladů, které by po vás chtěli při uzavírání úvěru v bance. Nikomu nepředkládáte dva doklady totožnosti, ani výpisy z účtů nebo kontaktní doklady jako faktury za telefon apod., nikdo nezkoumá vaši bonitu. Je tak chráněno vaše soukromí a vyhnete se zdlouhavému a zdržujícímu papírování. Nemusíte uvádět, na co získaný úvěr použijete.

Peníze získáte velice rychle

Jediné, co může vyřizování lehce protáhnout, je nutnost zaslat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč na účet společnosti CreditON. Proč? Firma si potřebuje ověřit vaši totožnost, tedy že máte v některé z velkých bank operujících na našem trhu účet vedený na své jméno. Ovšem vzhledem k tomu, že CreditON má účty ve všech velkých bankách, jde o velmi rychlou operaci. Posíláte peníze v rámci jedné banky, takže tento proces jde velmi rychle. Je hotov během několika málo minut. Jakmile CreditON obdrží na svůj účet poplatek a zaregistruje ho, hned vám obratem posílá požadované peníze. Díky tomu můžete mít obnos na své účtu i do 15 minut od schválení žádosti.

Tabulka splátek

Výše půjčky Splatnost půjčky Poplatek půjčky Vrátíte
1 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 1 000,- Kč
2 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 2 000,- Kč
3 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 3 000,- Kč
4 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 4 000,- Kč
5 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 5 000,- Kč
6 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 6 000,- Kč
7 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 7 000,- Kč
8 000,- Kč 30 dní 0,- Kč 8 000,- Kč

Potřebujete telefon a účet

Nepotřebujete přitom žádného ručitele. Stejně tak společnost nenahlíží do registru dlužníků, takže nevadí, pokud zde máte nějaké záznamy z minulosti. Rovněž nevadí záznamy v trestním rejstříku. Ovšem nesmíte být cizincem. Zároveň se neobejdete bez mobilního telefonu s aktivním číslem, protože na telefon vám přijde potvrzovací SMS kód. Jakmile jste ale jednou u společnosti CreditON zaregistrování, můžete si vše vyřizovat pohodlně v klientské sekci. Také můžete o půjčku žádat i SMS zprávou, to se ale týká pouze ověřených klientů, tedy těch, kteří již společnosti nějaké půjčky včas a v plné výši splatili a stali se tak spolehlivými klienty. S pomocí SMS žádost mohou požadované finance získat téměř kdekoli a během pár minut.  Potřebujete také mít v České republice bankovní účet vedený na své jméno. Pokud byste chtěli zaslat peníze na jiný účet, musíte společnosti CreditON zaslat dispoziční právo k tomuto účtu.

Výhody a nevýhody úvěru

Výhodou těchto krátkodobých online půjček je jejich transparentnost a férovost. Předem znáte výši poplatků, podmínky půjčky, termíny splatnosti. Vyplatí se být stálým klientem, což přináší možnost půjčit si větší sumu a získat určité slevy za poplatky na půjčku. S každou včas splacenou půjčkou získává pravidelný zákazník další bonusy. Mínusem jsou ovšem poměrně vysoké poplatky za sjednání půjčky. Splatnost půjčky se dá prodloužit pouze o 30 dnů. Obavy ze sjednání úvěru u CreditON ale rozhodně nejsou na místě, společnost jedná na rovinu a její zákazníci jsou spokojeni. Pozor ale na situaci v případě nesplácení půjčky. Tam samozřejmě společnost účtuje poplatky za zaslání výzev ke splacení, ať už telefonicky, SMS zprávou, e-mailem nebo dopisem. Samozřejmě budou klientovi naúčtovány i případné náklady na soudní vymáhání dluhu.

Naše-půjčky.cz

Výhodnost úroků
Rychlost
Schvalovatelnost
Smluvní podmínky
Average

Klady

  • Rychlé vyřízení půjčky
  • První půjčka zdarma

Zápory

  • Poplatek 1 Kč při odeslání žádosti
  • Rozhodčí doložka ve smluvních podmínkách

Přidejte níže své zkušenosti s CreditON půjčka. Pomůžete tak mnoho lidem, kteří o této půjčce uvažují.

Napište své zkušenosti

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *