CreditAir půjčku poskytuje česká společnost Creamfinance Czech, s. r. o se sídlem v pražských Holešovicích. Své produkty z oblasti krátkodobých rychlých nebankovních půjček nabízí na českém trhu od roku 2011. Protože má za sebou už delší dobu působení na našem trhu a nabízí silné finanční zázemí, není třeba se bát, že by neplnila své závazky. Jde o seriózní společnost, která dodržuje uzavřené smlouvy.

CreditAir půjčku poskytuje česká společnost Creamfinance Czech, s. r. o se sídlem v pražských Holešovicích.  Své produkty z oblasti krátkodobých rychlých nebankovních půjček nabízí na českém trhu od roku 2011. Protože má za sebou už delší dobu působení na našem trhu a nabízí silné finanční zázemí, není třeba se bát, že by neplnila své závazky. Jde o seriózní společnost, která dodržuje uzavřené smlouvy.

První půjčka do 6000 Kč zdarma

V rámci CreditAir úvěru si můžete běžně půjčit 500 Kč až 10 000 Kč, pravidelní zákazníci ale dosáhnou až na sumu 30 000 Kč. Navíc první půjčka do výše 6000 Kč je zdarma.  Neplatíte tedy žádné poplatky za sjednání úvěru, ani úroky, samozřejmě za předpokladu, že půjčku splatíte včas. Maximální doba splatnosti této první půjčky do 6000 Kč zdarma je 75 dnů a máte možnost si ji rozložit do dvou splátek. Minimální doba splatnosti ale není určena. Pokud půjčku splatíte předčasně před termínem, neplatíte za to žádné sankce. Maximální výše první půjčky  činí 10 000 Kč, pokud ale požádáte o sumu v této výši, samozřejmě už poplatky platíte. Volba první půjčky zdarma se vztahuje jenom na sumy do 6000 Kč.

Základní parametry

Výše půjčky: 500 – 30 000 Kč
První půjčka až 10 000 Kč
Doba splatnosti 47 – 75 dní
Úrok od: 0% p.a.
RPSN od: 0%
Bez doložení příjmu  ne
Půjčka bez registru ne
První půjčka zdarma ano (až 6 000 Kč na 75 dní)
Bez ručitele  ano
Se záznamem v rejstříku trestů:  ano
Půjčka pro rodiče na MD:  ano
Půjčka pro seniory:  ano
Půjčka pro nezaměstnané:  ne
Půjčka s exekucí:  ne
Vyplacení půjčky: na účet

Získat úvěr je jednoduché

Postup získání půjčky je velice jednoduchý. Na webu CreditAir si nastavíte, kolik chcete půjčit a vyplníte osobní údaje ve formuláři. Ten následně jedním kliknutím odešlete. Můžete ale také zavolat na telefonní linku 800 88 22 88, kdy vám telefonní operátor pomůže žádost zpracovat, pokud si třeba nejste něčím jisti. Jakmile vyplněnou žádost odešlete, můžete očekávat odpověď, zda vám byl úvěr přidělen nebo nikoli.  Klientský servis společnosti by vás měl kontaktovat přibližně do 15 minut od chvíle, kdy jste formulář odeslali. Jednotlivé žádosti o půjčku se posuzují individuálně. U nových klientů se příjmy ověřují, protože cílem společnosti je zodpovědné půjčování. Nechce totiž zhoršit situaci vás jako klienta tím, že by mu přidala další závazek. U ověřených stálých klientů už ale příjmy nezkoumají.  Za sjednání smlouvy se také neplatí vůbec nic.

Ručitele nepotřebujete

Výhodou je, že jde o bezúčelovou půjčku. Nikomu nemusíte vysvětlovat, na co peníze z půjčky použijete. Také nepotřebujete k úvěru žádného ručitele.  O půjčku si ale nemůžete zažádat, pokud jste cizinec. Když se zaregistrujete na webových stránkách CreditAir, můžete si veškeré informace o svých půjčkách spravovat sami přímo v klientské zóně.

Získání peněz je rychlé

Jakmile jste odeslali vaši žádost a úvěr vám byl následně schválen, poskytovatel půjčky odesílá peníze na účet, který jste uvedli v žádosti. Popsaný proces je velice rychlý, protože CreditAir má účty u různých velkých bank, které operují na našem trhu. Proto se většinou jedná o převody peněz v rámci jedné banky, které probíhají velice rychle, v řádu několika minut. Podle poskytovatele můžete mít peníze na svém účtu do 30 minut od chvíle, kdy jste odeslali vyplněnou žádost.

Jaké podmínky musíte pro získání úvěru splnit?

 • Musíte být plnoletí, tedy starší 18 let.
 • Potřebujete trvalé bydliště v České republice.
 • Musíte mít pravidelný zdroj příjmů.
 • Musíte mít platný občanský průkaz.
 • Jste-li OSVČ, musíte dodat i údaje o firmě.

Můžete si prodloužit splatnost

Samozřejmě společnost počítá i s tím, že se můžete dostat do situace, kdy nebudete schopni splácet své závazky. I v takovém případě se CreditAir snaží chovat fér a nabízí možnost odložení splátky až o 45 dnů, a to i opakovaně. Pokud nebudete splácet, samozřejmě vám CreditAir bude účtovat náklady spojené s vymáháním dluhu. Jde o 25 % z vypůjčené částky za každých 7 dní prodlení. Dále se samozřejmě účtuji výzvy ke splacení dluhu. Za SMS zprávu 50 Kč, za e-mail 30 Kč, za výzvu formou dopisu 500 Kč. Může být pochopitelně vyžadováno z vaší strany i pokrytí nákladů na soudní vymáhání dluhu.

Tabulka splátek

Výše půjčky Splatnost půjčky Poplatek půjčky Vrátíte
1 000,- Kč 75 dní 0,- Kč 1 000,- Kč
2 000,- Kč 75 dní 0,- Kč 2 000,- Kč
3 000,- Kč 75 dní 0,- Kč 3 000,- Kč
4 000,- Kč 75 dní 0,- Kč 4 000,- Kč
5 000,- Kč 75 dní 0,- Kč 5 000,- Kč
6 000,- Kč 75 dní 0,- Kč 6 000,- Kč
7 000,- Kč 75 dní 1 400,- Kč 8 400,- Kč
8 000,- Kč 75  dní 1 600,- Kč 9 600,- Kč
9 000,- Kč 75 dní 1 800,- Kč 10 800,- Kč

Věrnost se vyplácí

Půjčka CreditAir pravidelným klientům připravila věrnostní program. S jeho pomocí si můžete půjčky výrazně zlevnit. Pokud si u společnosti půjčujete podruhé, můžete uplatnit 5% slevu, při třetí půjčce si poplatky zlevníte už o 10 %, při čtvrté o 12,5 %, při páté o 15 %, při šesté 17,5 % a při sedmé a každé další půjčce už sleva činí dokonce 20 %. Z toho vyplývá, že věrnost se v tomto případě vyplácí. Společnost ví, že má před sebou klienta, který vrací peníze včas a v plné výši.  Stávající klienti, jež o půjčky žádají pravidelně, také nejsou omezeni sumou 10 000 Kč, ale mohou získat až 30 000 Kč. U půjčky v této výši je také splatnost 45 dnů s možností dalšího prodloužení o 45 dnů.  Celkem je tedy nutné 30 000 Kč splatit do 90 dnů. Svým spolehlivým a pravidelným zákazníkům společnost připravuje nabídky půjček s odlehčenými podmínkami. Zákazníci se k ní proto znovu vracejí.

Věrnostní bonusy lákají zákazníky k návratu

Seriózní půjčka s rozumnými podmínkami, tak lze charakterizovat půjčku CreditAir. Velmi zajímavý je pro pravidelné klienty věrností program, který zlevňuje poplatky za půjčky. Především v tom spočívají výhody půjček CreditAir  v porovnání s konkurencí ve stejné kategorii poskytovatelů půjček. Jedná se o nástroj, jak přimět zákazníka, aby se pravidelně vracel. Velkou výhodou je také snadné a rychlé sjednání úvěru pomocí webového formuláře. Peníze budete mít na svém účtu velmi rychle, což může být v některých situacích výhodné. Určitou nevýhodou je ovšem poměrně vysoké RPSN, tedy roční procentní sazba nákladů, což je ale bolestí velké části malých rychlých nebankovních půjček.  Konkrétní výše RPSN ale samozřejmě závisí na výši půjčené částky a době splatnosti.

Naše-půjčky.cz
Výhodnost úroků
Rychlost
Schvalovatelnost
Smluvní podmínky
Average

Klady

 • První půjčka až na 75 dní zdarma
 • Rychlé vyřízení půjčky
 • Na mikropůjčky obstojné RPSN
 • Věrnostní program

Zápory

 • Vysoké RPSN u opakované půjčky
 • Půjčku nad 10 000 lze splácet maximálně 45 dní

Přidejte níže své zkušenosti s CreditAir půjčka. Pomůžete tak mnoho lidem, kteří o této půjčce uvažují.

Napište své zkušenosti

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *