5 nejvýhodnějších a nejlevnějších půjček na trhu

Podzimní období je pravidelně to, kdy vzrůstá poptávka po úvěrových produktech. Je to dáno hlavně tím, že se blíží Vánoce, což je doba, kdy lidé utrácejí za dárky. A pokud nemají vlastní peníze, tak si obvykle půjčují. A to u bank, v nebankovním segmentu, stejně jako je lákají také P2P půjčky. I když odborníci půjčování na dárky nedoporučují, je spousta lidí, kteří neposlouchají. Pokud patříte mezi ně, bude se vám hodit přehled pěti nejvýhodnější půjček současného období.

Dominuje půjčka Zonky

Naše porovnání začneme hned samotným vítězem, který patří k tomu nejlepšímu, co dnes může celá oblast půjček nabídnout. Je to Zonky, což je platforma P2P půjček, v rámci které se na konkrétní žádost skládají lidé, kteří jsou označovaní jako investoři. Klíčovou výhodou jsou nízké úrokové sazby, které mohou být v ideálním případě 3,99 procent. Samozřejmě mluvíme o ideální podobě bonitního klienta. Na co je dobré také nezapomínat, je ještě jednorázový poplatek za půjčku, který má hodnotu 2 procenta.

Kdo se zajímá o bližší charakteristiku, tomu je třeba říci, že celkem je možné požádat si o neúčelovou půjčku ve výši až 300 000 Kč, která může být splácena 6, ale i 84 měsíců. Při žádosti, ani v rámci jejího vyřízení není nutné nikam chodit. I když tato možnost existuje, preferuje společnost spíše sjednání online. Pro získání je třeba doložit příjem a dále je během schvalování nahlíženo do registrů. A to těchto konkrétních:

Presto půjčka od UniCredit bank

Tato banka dokáže nabídnout také celkem zajímavou úrokovou sazbu, která v ideálním případě začíná již na hodnotě 5,6 procenta. Touto výší může být úročena částka, která je velmi zajímavá, jelikož může činit až 1 000 000 korun českých. Tuto sumu si mohou žadatelé rozložit do různých splátek. Nejkratší dobou splácení je lhůta 12 měsíců, zatímco tou nejdelší je lhůta 84 měsíců. Výhodou této půjčky je i možnost sjednat si k ní také výhodné pojištění, které se vztahuje na smrt, invaliditu, nebo i nutnost hospitalizace. Negativum, které je s pojistkou spojeno, je rozhodně to, že je povinná pro každou novou smlouvu a nelze si zvolit, zda ji chceme, nebo nikoliv. Samotné vyřízení probíhá výhradně na pobočce, a to s jedním jediným poplatkem, který je účtován za poskytnutí úvěru. Jeho výše je 1 500 Kč. Aktuálně však může být kompenzován zajímavou výhodou, kterou je možnost získání bezplatného smartphonu.

Minutová půjčka od Equa bank

Nové banky tradičně ukazují, že mají co nabídnout i v oblasti úvěrových produktů. Dokonalou ukázkou ne Minutová půjčka, kterou nabídne tato banka. Případní zájemci mají možnost dosáhnout na celkem zajímavé sumy, které mohou být ve výši až 600 000 Kč. Rozmanitý je určitě i termín splatnosti, který může začínat na třech měsících, přičemž nejdelší lhůta může být až 84 měsíců. To nejdůležitější, co žadatele zajímá, je zcela přirozeně úroková sazba. Ta může být pouhých 5,7 procenta. Rozhodně potěší například nulové poplatky, stejně jako případné velmi nízké doplňkové platby, díky čemuž má tento úvěr RPSN jenom ve výši 5,9 procenta. K tomu nezapomínejme dodat také jistotu snadného vyřízení, a to hned třemi různými způsoby, kam se řadí:

  • Pobočka
  • Online sjednání
  • Telefonické sjednání

Expres půjčka od Moneta Money Bank

Nejedná se o žádného výrazného nováčka na bankovním trhu. Kdo ho sleduje více, ten ví, že Moneta je jenom novým názvem pro banku, která byla dlouhá léta známá jako GE. Ta byla po dobu své klasické existence známá svými celkem dobrými produkty. A to se potvrzuje i nyní, pod novým názvem, a ve spojená s produktem Expres půjčka. Ta může žadatelům nabídnout sumu ve výši až 800 000 Kč, využitelnou na cokoliv. Oproti konkurenci rozhodně potěší i mnohem delší možnost splátek. Nejkratší dobou je lhůta 24 měsíců, zatímco dobou nejdelší je lhůta 120 kalendářních měsíců. Úroková sazba začíná na vcelku dobrých hodnotách, které činí jenom 5,9 procenta. Samozřejmostí je možnost sjednání na pobočce nebo online, možnost sjednali pojištění, nebo nulový poplatek za sjednání. Negativem však může být nutnost sjednat si běžný účet, stejně jako může mezi negativum patřit i poplatek spojený s předčasným splacením úvěru.

Osobní půjčka Cetelem

Do našeho přehledu se dostala i jedna klasická nebankovní společnost. Konkrétně potom Cetelem a její osobní půjčka. Její úroková sazba může začínat na stejné hodnotě, jako u předchozí banky. Konkrétně je to 5,9 procenta. Mnohem více potěší nabízená částka, jelikož ta může být ve výši až 1 000 000 korun českých. Tu lze splácet od 6, do 96 kalendářních měsíců. Tato nebankovní společnost nabídne vyřízení bez poplatků. Možnost vyhodnocení žádosti online, stejně jako její podání jak prostřednictvím internetu, tak i osobně a telefonicky. Ani zde nechybí výhody spojené s možným pojištěním, nebo pozitivum v tom, že si není nutné sjednávat jakýkoliv doplňkový produkt.

Poskytovatel Úrok Výše půjčky Splatnost
Zonky 3,99 % 300 000 Kč 6 – 84 měsíců
UniCredit bank 5,6 % 1 000 000 Kč 12 – 84 měsíců
Equa bank 5,7 % 600 000 Kč 3 – 84 měsíců
Moneta Money bank 5,9 % 800 000 Kč 24 – 120 měsíců
Cetelem 5,9 % 1 000 000 Kč 6 – 96 měsíců

 

TIP: Doporučujeme rychlou půjčku bez doložení příjmu na Fenixpujcka.cz.

Přidejte níže své zkušenosti s 5 nejvýhodnějších a nejlevnějších půjček na trhu. Pomůžete tak mnoho lidem, kteří o této půjčce uvažují.

Napište své zkušenosti

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *